şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir konserinde verdiği inanılmaz drum solosuyla beni dumura uğratmış, muhteşem davulcu
  • blink182'yu blink182 yapan eleman*
  • sanirim dunyanin en hizli davulcusu unvani oldukca goreceli ve muglaktir*, ayrica bu adamdan cok daha hizli calan adamlar biliyorum. ote yandan ritm duygusu ve ritmi/melodiyi davula yansitma yetenegi cok yuksek, sololari oldukca guzel bu yuzden.
  • karısının ismi vücudunda dövme olarak bulunan, özene bezene yaratılmış, sessiz sakin, davulcu şahıs.
  • blink 182 ve box car racer ile birlikte transplants adlı grubun da davulcusudur.
  • bu kadar iyi olmasına rağmen neden halaboktan bi grup olan bilink vaneytitu da çaldığını anlayamadığım şahsiyet.
  • la salle records'un da sahibi davulcu aynı zamanda.
  • her bir tarafi dövmeyle kapli korkunc baterist.
  • leopar desenli her şeyin hastası olan ve bateri çalışının arkasındaki sırların, gizemlerin çözülmesi gereken insan. mr spak'ın varlığı ne kadar gerçekse bu adamın becerisi ve hızı da ancak o kadar gerçek olabilir. olağanüstü. birazcık abarttığımı ben de farkettim ama varsın
    kalsın böyle.
  • meet the barkers programında gördüğümüz kadarı ile 20 doların hesabını yapan bi insanmış kendisi. o muhteşem kaplumbağayı andıran boynunu sergilemek için özellikle seçilmiş kıyafetler giyiyor sanki. aşırı zayıflığından pantolon kıçında durmuyor, dokunsan yıkılacakmış gibi duruyor. şöyle bi tane geçirsek ölecek sanki, öyle bir hali var. ama belli olmaz, benden bile sağlam olabilir, nihayetinde çılgıncasına davul çalıyor adam. davul çalarken kollarının harket hızı dövmelerinin de koyu renk sağlaması ile tam bir hamam böceğinin çırpınışını andırıyor. maşallah diyoruz kendisine, ileride bir gün metalcore davulcusu olmasını dileriz.