• biseksüel olmayı düşüneceğim iki insandan biri, diğeri de charlie hunnam zaten. bu adam ragnar lothbrok'u oynayarak hayatının rolünü gösteri bize. bir daha ona yaraşır bir performans göstereceğini sanmıyorum.
  • istanbul'a geldiğinde instagram hesabından paylaştığı pizzacı arkadaşı kim diye merak ediyordum, içerde'deki optik tayfun'muş. (bkz: alihan sakman)

https://imageshack.com/a/img924/3861/obgrwk.jpg
  • vikings'teki ragnar lothbrok rolüyle sönük kariyerinde devasa sıçrama yapmış olan bay mimik. yıllar geçse de muhtemelen hep bu rolüyle hatırlanacak. ayrıca genel anlamıyla yüzündeki vurdum duymaz ifadeyi acayip seviyorum. biraz göz atıp okuyunca da inişli çıkışlı bir hayat hikayesi olduğu görülüyor zaten. kaygısız, kendi halinde yaşamaya çalışan bir insan. daha büyük projelerde de izleriz umarım.
  • çok iyi bir oyuncu tamam da itiraf etmek gerekirse ben kendisini çok yakışıklı olduğu için izliyorum. tatlı çocukları hep ecnebilere vermiş tanrı. bizde niye yok böyle erkekler :(
  • ragnar lothbrok karakterini kendisinden daha iyi canlandırabilecek bir oyuncu dünya üzerinde yoktur.

(bkz: vikings)
  • diğer aktörlerden biraz farklı bir kişiliği var. subjektif olarak kendisinin şöhretten fazla nasibini aldığı için sıkıldığını düşünüyorum. sosyal medyadan nefret ediyormuş. ailesiyle veya özel hayatıyla ilgili neredeyse hiçbir bilgi yok. son zamanlarda çekilen fotoğraflarına bakarsanız çokta mutlu olmadığı aşikar. hani bunlar umrumda mı? hayır, değil ama nedense üzülüyorum adama.

kendisinin avusturya’da ayrı birde kriket takımı varmış. çoğu zamanını orda geçiriyormuş. böyle az biraz parayı bulunca anında kendi köşeye çekiyor ve sıradan hayatına devam ediyor. sinemayı zorlayarak yaptırıyorlar sanki. velhasıl sonunun nereye varıcağını birlikte göreceğiz artık.
  • bu adamın son zamanlarda çekilmiş fotoğraflarına bakiyorum da,bütün fotoğraflarda en köşeye geçmiş gariban bi aile üyesi gibi takılıyor.kendisi hakkinda magazin haberi yok denecek kadar da az.gerçekten ilginc bu kadar ünlü bir aktörün bu kadar geri planda olmasi
  • tnt projesi raised by wolves isimli bilim kurgu dizisinde başrolde olacak aktör. bilim kurgu yerine aksiyon, tarih olaydı iyiydi diyorum ama ragnar ile sergilediği efsane performansın üzerine çıkması mümkün mü, kestirmek zor. merakla bekliyoruz bakalım.
  • henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yüzü çok kötü bir şekilde yaralanmıştır. son fotoğraflarına bakarsanız bunu görebilirsiniz. instagram'daki ilk fotosunda gayet net gözüküyor. ancak yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemiş.
  • başrolünde yer aldığı steve mcqueen'den fragman yayınlanmış. sakalsız görünce bir garipsedim.

link
hesabın var mı? giriş yap