şükela:  tümü | bugün
  • bence biraz yayılsa daha komik olabilir. yani 4chan'ın efsanesi /b/'nin yanından bile geçemez ama kendince bir gideri var. bazı konular yarıyor.
  • logo olarak dog*'un yüzünün stilize bir halini kullanıyor.
  • benzete benzete fiskobirliğinkine benzettiğim logoya sahip site. ben de diyorum gözüm bi yerden ısırıyor ama...
    ilerde patlama yapar mı bilemem ama bu haliyle 4chan gibi olmak için daha çook çalışmaları lazım gibi duruyor. bir de ismini 4inci koymaya kalkıyorlar galiba.

zamanın ötesine giderse gitsin, şunu belirtmeden edemiycem, adminleri çok çocuksu tavırlar sergiliyor. hiç olgun, mantıklı bir portre çizmiyorlar.
  • bir 4chan klonu. fikir gerçekten güzel, tabii henüz çok yeni. ama, yine de insan soruyor kendine; "neden olmasın amına koyayım?.."
  • random, tv, siyaset ve enternasyonel (/b/, /tv/, /po/, /int/) boardları olan güzel, ama biraz yavaş bir ortam. kullanıcı sayısının artmasıyla daha iyiye gidecek.
  • çok çok çok yavaş büyüyen ama sonuçta büyüyen site.
  • bence çok güzel ortam var şu an. az kişi var ve gayet eğlenceli.
  • turkce rage comic'in hos olmadigini bize gosteren olusum. ya da yapan adamlar beceremiyorlar sesletimin metne aktarilmasini.
  • son bi kaç haftadır müdavimi oldugum, bana inci'nin ilk aylarını hatırlatan oluşum. bir de şu yavaşlığını çözebilse gerçekten hoş olacak.
  • hızlı post akışı ile kaliteli kullanıcı topluluğu arasındaki yerde şu sıralar. birini istiyorsan diğerini bırakmalısın.