• sekse ulaşmakla evliliğin alakası yok bence, çatır çutur sevisiyor herkes evlilik öncesi, sevismeyen çok az bir kesim var, evlilik birlikte düzen kurmak isteyen herkes için güzel bir seçim tabii ki
  • belki evlenirdim be.bende de tam tersi oldu.evlenmek isterken hep seks çıktı karşıma.evlenmek isteyen çıkmadı ki.şuan seks randevularımı zor ayarlıyorum.ama evlenme yolunda biri çıksaydı evlenirdim.o boşluğu doldurmak için yapıyorum bunları.çünkü evleneceğim biri çıkmayacak biliyorum.
  • evlenirdim. çocuklara bakacak köle lazım çünkü. her şeye ben koşturamam.
  • evlenirdim şeklinde cevapladığım sorudur. ayrıca sekse ulaşmak için evlenmek kadar saçma bir düşünce de yoktur. sorun bakalım evli erkeklere haftada kaç defa seks yapıyorlar. bekar kişiler evlilerden çok daha fazla yapıyordur. asıl sorulması gereken; "toplumda evlilik bağı baskısı olmasa evlenir miydiniz?" şeklinde olması gerekir.
  • mantıklı bireyler için evlilik ile seksin bir ilgisi yoktur. yani evliliğin temeli buna ulaşmak değildir. evlilik çok daha başka kriterlere dayanır, en azından sağlıklı bir evlilik için kişilerin bambaşka kriterler araması gerekir ki eğer evlilik seks için yapıyor olsaydı evli olan hiç kimse aldatmayı tercih etmezdi. nasılsa seks yapıyorum diyerek bağlı kalmayı tercih ederdi.

ten uyumu tabiki önemlidir ama evlilikte belli bir oranda ten uyumu önemli olsa bile bunun yanında çok daha önemli faktörler vardır. insanları evliliğe sürükleyen etmenler çok başka şeylerdir. seks için evlenmeyi düşünüyorsanız en azından bu kadar aptalca bir düşünce ile karşınızdaki insana yazık etmeyin.

edit: hayatımdaki insandan ismim kadar emin olmadığım müddetçe evliliği asla düşünmem. en azından sağlıklı bir evlilik için yüzde 90 oranında uyum gerekiyor. bunun olmayacağı bir evlilik bağı hiç olmasın daha iyi.
  • olur da bir gün evlenirsem umarım eşim, sekse kolay ulaşmak için benimle evlenmiyordur.
  • lan tr de zaten seks yapmak kolay ki. dağ başında mı yaşıyorsunuz olm siz. yarr..k karaborsaya düşmüş haberiniz yok. millet çatır çatır s.kişiyor dağ ayıları sizi.
  • (bkz: seks manyagi sözlük yazari)

edit : basligi açan hakli mi lan yoksa???

tesadüfen okudum altyaziyi sasirdim;

görsel

görsel

kadin kendinden 28 yas büyük komsuya çaktiriyor kocasi hala seviyorum diyor...
  • güzel ve sorulması kesinlikle gereken bir soru ve cevabı da maalesef belli.
  • evlenmezdim. tek yaşamak bana her zaman daha güzel geliyor. ne başkasının kahrını çekeceğim?
104 entry daha
hesabın var mı? giriş yap