şükela:  tümü | bugün
 • bourne filmlerinden bildigimiz hayali(!) bir gizli organizasyon. ustun yetenekli suikastciler yetistirip derin devlet adina kullanan bir organizasyondur.
 • gercekten boyle bir organizasyon varmi$ sanirim.
  egitim programlari falan var.

  http://www.treadstone71.com/
 • iki treadstone uyesi birbirini girtlaklamak uzereyken, konusmaya firsat bulursa yolcu** hanciya illa ki "look at us, look at what they make you give" der..
 • bourne evreninde geçen usa network dizisi.

  https://twitter.com/…niz/status/1030212394411286529
 • ilk olarak nisan ayında pilot bölüm siparişi verilen dizi, süper ajan jason bourne'ı yaratan cıa programı olan operasyon treadstone üzerine odaklanıyor. gizli program, işe başlayan ajanları süper-insan suikastçılarına dönüştürmek için davranış değiştirme protokolünü kullanıyor. ilk sezon, ölümcül görevlerini sürdürmek için gizemli bir şekilde “uyanmış” olan dünyanın dört bir yanındaki ajanları takip ediyor. dizinin çekimleri 2019 yılında başlayacak.
 • henüz çok taze bir proje olarak tanımlayabileceğimiz yeni dizi. bourne filmlerine damgasını vuran cia'in treadstone programını tema olarak kullanacak yapım ile, bourne evrenine (varsa öyle bir şey) bir güzel doyabileceğiz inşallah.

  internet ortamında dolaşanlara bakılırsa, dizide jason bourne olmayacak. bir prequel olarak planlanan projeye usa network yeşil ışık yakmış. dizide jason bourne kendini okyanusta yaralı bir şekilde bulmadan evvel ki bir zaman dilimini izleyeceğiz. usa network'un açıklamasına göre, uyku halinde olan ve çeşitli görevler için uyandırılan treadstone ajanlarını izleyeceğiz dizide. pilot bölümün yönetmenliğini ramin bahrani yapacak, senaryo ise heroes dizisinin de arkasındaki tim kring tarafından yazılacakmış.

  umarım tatmin edici bir iş ortaya konur ve treadstone'a bir güzel doyarız. bourne gibi 2-3 adam uykusundan uyansa ortaya pek güzel bir seyirlik çıkar.

  http://www.bbcamerica.com/…tv-with-treadstone-pilot
 • ilk bölümü yayınlanmış.
  trailer;
  https://www.youtube.com/watch?v=6wjc4ybvyy8

  jason bourne hatrına izleyesim var. trailerda da kötü durmuyor ama içimden bir his tutmayacağı yönünde. hey gidi jason bourne. neyse izleyip editlemek en iyisi.

  konusu;
  tim kring’in yarattığı dizi, treadstone adlı gizli cıa programının kuruluşunu ve günümüzde gerçekleştirdiği eylemleri ekrana taşıyacak. bünyesindeki ajanları acımasız birer suikastçıya dönüştüren programın en ünlü kurbanı, beyazperdeden tanıdığımız ajan jason bourne’du. dizi, bourne ile benzer süreçlerden geçen ajanların hikayesini işleyecek.

  edit: bar sahnesinin aksiyonu dışındakiler pek iyi değildi ama yine de bir ümit var o bar sahnesi için bile izlenir 2. bölüm.
 • strike back tadı verebilir hafiften.
 • ilk bolum kotu degildi dovusler filan fena olmamis.

  --- spoiler ---

  trigger olarak frère jacques biraz sinir etti beni. icinde gizli kodlamalar yoksa her hangi bir zaman her hangi bir yerde tesadufen duymaya musait bir sey yani.

  --- spoiler ---
 • the bourne serisinin ayak izlerinden giderek kurgulanmış cia içindeki kimi ajanları gaddar birer suikastçiye çeviren bir programı ele alan dizi.

  ilk sezon itibarıyla açıkçası bourne tadı vermiyor, itiş kakış sahneleri daha amatör ama yine de yoklukta gideri var.