şükela:  tümü | bugün soru sor
  • digiturk discovery'de yayınlanan ve kişilerin isteklerine göre çok güzel ağaç evlerinin yapıldığı tv programı.

ağaç evi dediysek böyle jakuzili falan evler.
  • inanılmaz ağaç ev yapan ustalar. sırf bu adamlar yüzünden amerikada ağaç ev yaptırıp yaşamak istiyorum.
  • rüya gibi bir program. inanılmaz işler başarıyorlar. bayılıyorum böyle yaptığı işin en iyisini yapan insanlara.
  • ağaca ev değil resmen kaçak kat çıkan ustalardan oluşan değişik bir dizi program.
  • mimarisiyle olsun dekorasyonuyla olsun, 10 numara işler yapıyorlar. adlarından da anlaşılacağı üzere ağacın üzerine ev yapıyorlar. nelson treehouse & supply adında bir şirketi olan, hiperaktif kişilik pete nelson tarafından tasarlanan evlerin yapımını içeren tv şovu.
    üzerine ev yapacak bir ağaç bulabilir miyim bilmiyorum, ama beni ahşap ev takıntısına sahip yaptıkları için uygun arazi bulursam toprağın üstünede olsa kondurucam bitane.
  • ağaç evlerden çok pete nelson ve ekibinin şebekliklerini izlediğimiz geri zekalı program.
  • neşe saçan bir program.

ayrıca yapılan ağaç evler bizim şehirlerimizden bile güzel.
  • pete nelson adında bir adet gerizekalı barındıran program.

ayrıyetten ağaç ev falan yaptıkları yok, ağaca dayalı ev yapıyorlar.

dmaxde görmek istemediğim programlardan, bir diğeri/diğerleri alaska saçmalıkları.
  • o yavşak herife sinir oluyorum çok yapmacık görür görmez değiştiriyorum kanalı sinir bozucu bir program.