1. not alma $eysi. telefon numaralari, yapilmasi gereken seyler, bilimum notlari yazmak icin super faydali minicik programcik. hjt uzantili dosyalar yaratiyo. konularinizi basliklayip dallandirip budaklandirabilirsiniz. system trayde duran yesil agac ikonu cok sevimli.
 2. for windows 95, 98 and nt

  created by:
  henk hagedoorn
  freebyte software engineering
  amsterdam, 1999

  http://www.freebyte.com/
  software@freebyte.com
  hjh@usa.net
 3. son zamanlarda todo listelerimin coklugunu gorunce tekrar kullanmaya ba$ladigim program.
 4. türkçe karakter desteklememesi en büyük eksi puanı - bu yıl içinde editörüne unicode desteği ekleneceği sözü verilmiş. eklensin.
 5. türkçe karakter setli article'ları export etmeyi bir becerse tadından yenmeyecek* bu ama yılın sonu geldi, aylar önce sözü verilmiş şu update halen gelmedi, insanı zorla bug çorbası keynote'u kullanmaya veya treepad asia ile yetinmeye itiyor
 6. en eski, en simple versiyonlarını özlediğim miniş program. gelişme her zaman iyi olmayabiliyor demek ki. hatta üşenmedim, mail attım, eski versiyonları nereden bulabiliriz diye sordum. hemen mail atmışlar, neden, eskiden ne vardı şimdi olmayan diye. walla bir ayar vardı nodların tümünde aramak için, default hale getirilebiliyordu. şimdi default olmadan yapılabiliyor ama eskisini özlüyor insan işte.

treepad hakkında bilgi verin