şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 9.8 elite yalanır.hastası olunur.jantlara dikkat.ayrıca trek uyumlu bisiklet yaratmakta ustadır.
 • 2006 modelleri satışa çıkmıştır. çok pahalı modelleri olduğu gibi hesaplı ve kaliteli modelleri de vardır.
  http://www.trek-turkey.com/
 • çok kaliteli bir bisiklettir, şüphesiz. ancak trek; bence verdiğiniz parayı karşılamaz. trek'e verdiğiniz para size prestij ve isim olarak geri dönerken, performans ve konfor açısından dönmesi için üst modellerini almanız gerekir. üst modelleri ise zaten pahalıdır.
  örneğin trek'in en hesaplı modeli olan trek 3700'ün fiyatı, 340€ iken (http://www.trek-turkey.com/3700.htm) , trek'in size verdiği performans ve konforun çok daha iyisini verecek olan kron xc1000, xc2000 ya da kron xaos, 350€-400€ civarlarındadır.
  trek, hem kadrosuyla hem de diğer aksamlarıyla tabii ki kalitelidir, bunu tartışamayız ancak bu bisikletin maliyeti ve adil olan bedeli o kadar yüksek meblağlar mıdır, işte bunu tartışırız.

  (yukarıdaki entry, trek markasının ''dağ bisikleti'' kategorisindeki modelleri için girilmiştir. yol ve hız bisikletleri konusunda geçerli değildir.)
 • trek-turkey.com sitesinin webmasterı arkadaşın, arama motorlarında bisiklet denince ilk çıkan yer olsun deyü aklısıra bir cinlik yaparak ana sayfaya siteyle ilgili yüzlerce kelimeyi peşisıra dizmiş olduğu bisiklet markası. bu kelimeleri siteyi açtığımızda gözükmesin diye beyaz renkli fontla yazmış ama kestirememiş ki her bilgisayar kullanıcısının application background rengi beyaz değil. tabii n'oluyor böyle olunca, ana sayfada kocaman bir trek bisiklet, altta da siyah fonda kabak gibi sırıtan kelime dizini.

  ardı arkası gelmeyen kelimeler dizisinin başlangıç bölümü şöyle:
  trek,turkey,türkiye,alatin,bisiklet,bike,bicycle,istanbul,istanbul,lance,armstrong,dağbisikleti,yarış bisikleti,shimano,xtr,xt,rockshox,fox,manitou,carbon,oclv,zr,alpha,alfa...*

  amatör arkadaşın gafları* bununla da bitmiyor. 2007 kataloğunu açtığınızda komik bir perspektifle dizili bisikletlerin modellerine tıkladığınızda http://www.turkey.com/ açılıyor. henüz yeni web dizayn kursu bitirmiş bir arkadaşa emanet ettiler heralde güzelim trek karizmasını.
 • kampanyalarından faydalanmak için şuradan bir yol mevcut olan bisiklet markası.

  http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=7928
 • taşıyısında bağlı olduğu 180 km hızla giden arabanın arkasında yola fırlayıp 7-8 kez yere vurup takla attıktan sonra bile bir şey olmayan kadroya sahip, sahibinin göz bebeği bisiklet markası.
 • bu sabah itibariyle harika bir bisiklet ürettiğine şahit olduğum marka,böyle mi akar yolda bir bisiklet,bu kadar mı rahat olur..
 • tüm dünyada sattığı bisikletlere ömür boyu gövde ve bakım garantisi veren bisiklet firması. sırf bu yönüyle bile diğer markalara göre bir adım öndedir. türkiye deki distrübitörü galata kulesinin dibindeki bahar hırdavattır.
 • 8 serisine ait 8900'u üretmeyi bırakmış marka.