• dal gelio demiolar, dikenli dal girio eline kanıyo filan, e gözüne gelse?
    grup arkadaşların da ciddiye alıyolarsa zevkli, yoksa çok tehlikeli olabilir
    grupta 'bu benim tarzım, özgür yaşam, oh be' nidalarıyla yürüyen bluejean ve body giymiş kızlar varsa insanı çıldırtabilirler
  • bahar aylarında yapılabilecek süper bir aktivitedir. bir tırmanır, bir inersiniz, dereleri geçersiniz taşların üzerinde sekerek*, bazen ıslanırsınız tepeden tırnağa*.doğayla içiçe hissedersiniz, çevrenizdeki güzellikleri farkedersiniz. mola yerinde kana kana içilen soğuk suyun ya da sıcaktan bunalmışken karşınıza çıkan derenin buz gibi suyunda elinizi yüzünüzü yıkamanın keyfi ise anlatılamaz. herkesin rahatça yapabileceği bir aktivitedir aynı zamanda, ama uygun bir kıyafet**** ve özellikle ayakkabı ** şarttır. şapka,yedek giysi ve çorap, fotoğraf makinesi ve su ise çantada mutlaka bulundurulması gereken şeylerdir. herkese şiddetle tavsiye edilir.
  • bütün gün kıçının üstünde oturmaktan zevk alan*** yeni nesil gençliğin zevk almadığı olay.aslında süperdir.kafa dağıtmaya birebirdir.
  • çok zevkli bir olay, bazen "nerden geldim ben buraya" desende her taşa bası$ında "aa çok zevkli ya" diyerek yüzünde tuhaf bir gülümseme beliriyo, yılanların yanından geçiyosun, güneşin suya yansımasından dolayı suyun altını göremiyorsun ve belkide farkında varmadan ayağındaki botlarla yengeçe basıyosun, bilmem kaç defa düşme tehlikesi geçiriyorsun, ilk ba$larken azimli biri olarak hemen rehberin önünde yürüsende dönü$ yolunda bacaklarda ve bileklerde derman kalmıyor....
  • şortla yapıldığında bacaklarda karayolları haritasına benzer şekillerin çıkmasına sebep olan atraksiyon. ayakkabı seçimide ciddi önemli kayalardan kayıp düşünce anlıyor insan.