• türkiye'ye ptt kargo ile gonderim yapan ispanyol outdoor urunler satan site.
  • columbia markasını toptan mı çıkarmışlar sitelerinden anlamadım
  • ıki adet marmot kaz tuyu mont siparis ettim. ıkisinin fiyati ile burada 1 tane alinabiliyordu. yakladik 10 gucun icinde kargo elime saglam sekilde ulasti. ptt'ye kapida vergisini odedim. mutluyum.

bahsettigim siparis oncesinde verdigim bir siparisi iptal etmistim. kisa surede iptali onaylayip parami yatirdilar. outdoor urunleri icin bakacagim tek yer burasi su anda.

(bkz: www.snowinn.com)
  • (bkz: tradeinn)
  • dolar kurunu hala 18'den hesaplayan outdoor alışveriş sitesi. düzeltin şu kuru eyy trekkınn yetkilileri.

edit: maxpedition sitesinde kuru anlık alıyor trekinnde hala düzelme yok çok ilginç.
  • kasım ayında, burada 8 bin lira olan columbia mont kargo ve gümrük vergisi dahil 2100 liraya geldi.

ürün yaklaşık 1,5 ay gibi bir sürede geliyor.
    gümrük vergi ücreti benim aldığım ürünün fiyatına göre 360 lira gibi birşey çıktı.

ürünü almadan önce kesinlile mağazasında deneyip bedeninizi öyle siprariş verin (ben ilk defa columbia aldığım için söylüyorum) benim bedenim columbiada “m” imiş .

gelen ürün orjinal ürün.
    yakında bir bot, birde spor ayakkabı siperişi vereceğim. geldiklerinde onlarla ilgilide yazarım.

not: sormak istediğiniz birşeyler olursa yeşillendirirsiniz
  • güzelim ülkemin columbia satışına ambargo koyduğu site
    görsel
  • (bkz: ebeninn)

süper bi sitedir. eksik gönderdikleri ayakkabı tabanını 3 aylık cebelleşme neticesinde göndermiş, fakat amuş çalışanları ücretsiz gelen bu tabanlara ayakkabının ücretini deklare etmiş, götüme 50 lira gümrük vergisi girmiştir. iki ay kadar durumu açıklayan mail trafiğinin ardından tarafıma hediye puan tanımlanmış, ancak doların anasının nikahı olması üzerine alışveriş yapılmayıp puan yanıp kül olmuştur.
  • outdoor ürünü türkiye'den alınmaz şuuru oluşturan önemli firma. ben de ulan alınır mı alınmaz mı dalgaları arasında gittim aldım en sonunda. bir kez columbia mağazasında her ne ise aynısı geliyor, o tarafta en ufak bir tereddüt yok. evet geç gelebiliyor, gümrük 5-10 gün döndürebiliyor vs ama neticesi itibariyle türkiye'deki fiyatının üçte birine alıyorsunuz, net. ben çok memnun kaldım, her türlü de herkese tavsiye ederim. ayrıca bir iade prosedürü de işlettim, iadeyi çooooook geç yapıyorlar yani eğer bütçe sıkışıksa uç ucaysa dikkatli olmanız gerekebilir ama neticesi itibariyle geç meç de olsa nakliye parasını kesip ana fatura bedelini son kuruşuna kadar iade ediyorlar kartınıza.
  • amazon.de sitesinde begendigim columbia ayakkabiyi siparis edecektim ki kisitli alisveris secenegi oldugu icin bana sadece priority shoppingi onermesiyle kargonun asiri pahaliya gelmesi uzerine tabiki alternatif site arayisina girdim ve bu muthesem siteyi kesfettim. urunume kargo, vergi dahil 647 tl'ye sahip oldum. yani bu site beni mutlu etti mi etti :) 2.5 hafta bekledim ama beklemek benim icin sıkıntı degil, yeter ki urunume bir sey olmasin kafasindayim

bu urunun turkiye fiyati ise indirimsiz 1500 tl. size tavsiyem columbia, north face'i turkiye distribitorlerinden almayin, yurtdisindan alin. evet dolar can yakici seviyede dogru ama ona ragmen turkiyeden almaktan cok daha ucuza geldigini goreceksiniz
hesabın var mı? giriş yap