şükela:  tümü | bugün
  • milyon tane olan elektronik sigara sitelerinden biri. garip bir şekilde günün her saati ulaşabiliyorsunuz ve derdinizi anlattığınızda pratik çözümler sunabiliyorlar. türkiye için fazla iyiler
  • yurtdışında ünlü olan likitleri orijinalmış gibi sahtesini sattığını düşündüğüm site. böyle bir likit olamaz. uzak durun.
  • ülkedeki en iyi müşteri hizmetini veren firmadır.
  • übersonik bir elektronik sigara sitesi. hiç adetim değildir reklam yapar gibi böyle ama bu adamlar hak ediyor abi. gece 3’te bile cevap veriyorlar, sattıkları ürünlerin alayı barkodlu ve orijinal. helal olsun valla.
  • ürünleri orjinal. güvenilir bir site. fakat aromaları için pek iç açıcı şeyler söyleyemeyeceğim. aromaları gerçekten çok kötü. özellikle rocket man, milk man gibi tanınmış likitlerin clone aromaları berbat. bir de sitelerinde olumsuz yorumları yönetici onayından asla geçirmiyorlar. biraz daha şeffaf olurlarsa daha güzel olur.
  • az önce eleaf istick pico için sipariş ettiğim coil kapıda ödemeli olarak geldi. sipariş verirken adresimi yanlış yazmıştır. mail attım hemen cevap verdiler. gelen ürün orijinal. fakat fiyatları biraz pahalıca. onun dışında hem ürün kalitesi hem de hızlı kargo açısından gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim.
  • benim gibi guvenilir site konusunda cok tripliyseniz tavsiye edebilirim. zaten kapida odeme mevcut, one hit wonder soyledim ve orijinal geldi. diger urunleri de deniyorum yavas yavas bakalim.
  • gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz, geri dönüşleri hızlı e-sigara sitesi.

gönderdikleri parçanın biri kırık çıktı, ilettim ertesi gün yenisini yolladılar. anlayışlı ve müşteri memnuniyetini düşünen bir yer.
  • cuma günü verdiğim sipariş pazartesi günü elimde oldu, aldığım ürün smok mag kit. oldukça güzel özenli paketlemişler. whatsapp iletişim hatlarından ne zaman isterseniz siparişiniz hakkında bilgi veriyorlar. ürün satıl almadan önce de rahatça danışabilirsiniz her konuda yardımcı oluyor ben memnun kaldım alışverişten. güvenilir, sağlam firma.
  • black friday kepazeligine dahil olmayarak takdirimi kazanmis site.

defalarca alisveris yaptim. hicbir sorun yasamadim. basarilarinin devamini dilerim