şükela:  tümü | bugün soru sor
  • suçsuz bir canlıdır. ona bu eziyeti edenler canlı mıdır? hayır.
  • bir orospu çocuğunun kurbanı.
    sonra diyorlar ki, "insanların dertleri varken neden hayvan hakları"
    amına koduğumun salağı, bunun için işte, bir insan bir diğer insana bunu kolay kolay yapamaz; ama zavallı hayvanlar savunmasız yaratıklar..
  • devlet malına zarar vermeye ve ulaşım özgürlüğünü engellemeye teşebbüsten yakında hakkında soruşturma açılacak köpektir.

daha fazlasını beklememek lazım...
  • zavallıdır.

candır.

ona bunu yapanlar ise, vahşidir, canavardır, artık her nasıl addederseniz o'dur.
    ve evet her biri tek tek bulunup, en ağır cezalara çarptırılmalıdır.

----not----:
    tutamıyorum kendimi böyle durumlarda. insanlıktan çıkmışlar sizi.. çok istiyorum; biriniz elime bir geçseniz, ah !
  • sorumlularının etrafta hala insan(!) sıfatıyla dolaştığı vahşettir. şerefsizliktir!
  • ohaa artık. insanlar(!?) gerçekten kafayı sikmişler. ne çeşit bir manyaklık, ne tip ruh halleri bunlar lan?
    bir insana düşmanlık beslersin, tavuğuna kış demiştir ne biliyim sana bir zararı dokunmuştur yine de yani olacak iş değil ya, gözünü kan bürümüştür yaparsın. ulan köpek bu olum yazık lan, sana ne zararı var. helak olsun bunu yapan tez vakitte.
  • suçu sadece yanlış yerde doğmak ve büyümektir, aynı bizim gibi.
  • ufuk günaydın adlı kişinin cezasız kalmasının emsal temsil etmesinden dolayı işkenceyle öldürülmüş köpektir.
  • sovmek, aglamak, kalp agrisi ile bogusmak yetmiyor. dilekceler ve telefonlar ile olumune sebep olanlari buldurmak icin baski yapmak gerekiyor.
  • kalın bir ağaç dalını birinin götüne soksam suç mudur? diye, düşündüren durumu, yaşatan köpektir.

şimdi, götüne giren kazıktan, ben ne kazandıysam, sen söyle, ne kazandın bundan orospunun çocuğu!