• bir orospu çocuğunun kurbanı.
    sonra diyorlar ki, "insanların dertleri varken neden hayvan hakları"
    amına koduğumun salağı, bunun için işte, bir insan bir diğer insana bunu kolay kolay yapamaz; ama zavallı hayvanlar savunmasız yaratıklar..
  • suçsuz bir canlıdır. ona bu eziyeti edenler canlı mıdır? hayır.
  • zavallıdır.

candır.

ona bunu yapanlar ise, vahşidir, canavardır, artık her nasıl addederseniz o'dur.
    ve evet her biri tek tek bulunup, en ağır cezalara çarptırılmalıdır.

----not----:
    tutamıyorum kendimi böyle durumlarda. insanlıktan çıkmışlar sizi.. çok istiyorum; biriniz elime bir geçseniz, ah !
  • sovmek, aglamak, kalp agrisi ile bogusmak yetmiyor. dilekceler ve telefonlar ile olumune sebep olanlari buldurmak icin baski yapmak gerekiyor.
  • ufuk günaydın adlı kişinin cezasız kalmasının emsal temsil etmesinden dolayı işkenceyle öldürülmüş köpektir.
  • bi an için apodan bahsedildiğini sandım. maalesef değilmiş.
  • tek umidim, bu olayin talihsizce karsidan karsiya gecerken vs olarak gerceklestigidir.
    benim de boxer & alman kurdu kirmasi, tabii ki barinaktan kurtardigim bir kizim var, cok benziyor bu kopuse, cok uzuldum. bir an once eve gidip kizima sarilmak istiyorum :(
    insanlara inanamiyorum, bu nedir hakikaten anlayamiyorum, manyak miyiz nedir yani?!
    hamile kopegi dovup olduren cocuklar daha neler neler. lutfen artik mufredata hayvan sevgisi filan gibi bir ders konulsun, bu ne canavarliktir...
  • diyecek kelime bulamadığım, desem de çare etmeyeceği olay. artık havaya küfürler savurmaktan ben usandım.

bana kızılmasın ama biri bana şu olguyu açıklasın, sosyologlar buna el atsın. bu kütahya dediğimiz ilçeden bozma il coğrafi konum olarak izmir' e çok yakın değil mi?

(bkz: izmir'de 12 kedinin katledilmesi) #31530846 lokasyon izmir

(bkz: 9 yavrusunu emziren köpeği kafasından vurmak) lokasyon; izmir

ve bunların neticesinde; #31530892

ben şakirtçesi laikçi olan bişeyim fakat utanıyorum ege'den. sözde laikliğin, atatürkçülüğün, cumhuriyetin kalesi bu diyarlar. hadi bu olayları yapan şerefsizler göçle geldi desek, yunanlılara yazık ettik o zaman aga ! kalaydılar, oralar yunan ili olaydı iyiydi. pasaport vize filan giremezdi bu hayvan düşmanları o diyara.
  • ohaa artık. insanlar(!?) gerçekten kafayı sikmişler. ne çeşit bir manyaklık, ne tip ruh halleri bunlar lan?
    bir insana düşmanlık beslersin, tavuğuna kış demiştir ne biliyim sana bir zararı dokunmuştur yine de yani olacak iş değil ya, gözünü kan bürümüştür yaparsın. ulan köpek bu olum yazık lan, sana ne zararı var. helak olsun bunu yapan tez vakitte.
  • insan desen değil hayvan desen hiç değil sapık hastalıklı bir bünyenin, peçete ucundan kendi imkanlarıyla üremiş organizmanın yapabileceği bir hareket. kendini savunamayan,kollayamayan suçsuz hayvanlarla kendini tatmin eden mahluklar önüme çıkmasın. ayrıca dilekçeyle bi nebze de olsa hakkını aramış bulunalım, sessiz kalmayalım..
hesabın var mı? giriş yap