şükela:  tümü | bugün
 • mucizevi bir steroid. aslında büyükbaş hayvanlarda kullanılan bu ilaç çok sağlam bir anaboliktir. yan etkileri de sağlamdır. acetat esterinin yanında testosteron propionat ve winstrol kullanırsanız 6 haftalık bir kürde mucizevi bir değişim yaşayabilirsiniz. kür sırasında cabaser kullanmanız gereklidir. bunun yanında günde 1mg arimadex de alınabilir.
 • ilk enjekte edilebilen formu 80lerde finajet adı altında büyükbaş hayvanlara uygulanmasıyla ismini duyurmuştur. amaç büyükbaş hayvanların kesilmeden önce daha kaslı olmasını sağlamaktı. 19. zincire bağlanarak oluşan bir diğer stereoiddir. bir diğeri için (bkz: deca durabolin). bodybuilding dünyasında testesteron efekti 10'dur ve trenbolone efekti 50 olarak geçer. kısacası piyasada bulunan sustanon gibi test. yapılı ilaçlardan 5 kat kuvvetlidir ve doğal olarak da 5 kat fazla yan etkisi vardır.

  hap ve enjekte edilebilen türleri vardır ama genelde enjekte edilebilen türleri tercih edilir. yapısında asetat esteri olan trenbolone'un yarı ömrü 48 saat, enantat bulunanın ise 5-7 gün civarındadır.

  bilinen yan etkileri şöyledir:

  asabiyet ve çabuk öfkelenme,
  gece terlemeleri,
  kardiyo direncinin düşmesi,
  koyu renkli idrar,
  saç kaybı,
  iktidarsızlık (ender görülür) ya da cinsel ilişki sırasında orgazm olamama,
  yine ender görünen jinekomasti,
  "tren öksürmesi" diye bilinen enjekte edilirken gelen öksürme isteği ve devamlılığı.

  eğer kafayı kırıp kullanacaksanız, tavsiyem mutlaka çok ama çok iyi araştırıp 6-8 hafta arası kısa bir kür yapın. ve tabiki bu kürünüz mutlaka en az 4. hatta 5. kürlerinizden sonra olsun. beslenmenizi çok iyi ayarlayın, bol lifli karbonhidrat (bkz: esmer pirinç), (bkz: yulaf ezmesi), (bkz: tam buğday makarnası) ve bol bol brokoli, karnabahar, ıspanak, brüksel lahanası tüketmeye bakın. protein kaynaklarınız mümkün olduğunca yağsız olsun. (bkz: tavuk göğsü) (bkz: hindi göğsü) (bkz: levrek). omega 3-6-9 mutlaka alın. bol su için ve karaciğer koruyucuları kullanın. (bkz: milk thistle) (bkz: artichoke extract) hatta amazon'dan (bkz: n2 guard) sipariş edin ve kendinizi sağlama alın. kür bittikten sonra mutlaka pct uygulayın ve kaç hafta kür yaptıysanız mutlaka en az o kadar off-cycle yapın.

  (bkz: conscious consumption)

  edit: tdk
 • en iyisi, en ağırı, en güçlüsü.

  acetat formunun, (bkz: anavar)* (bkz: winstrol)* (bkz: masteron) duruma göre (bkz: clenbuterol) gibi ilaçlar (clenbuterol steroid değildir ama ilaçtır.) ile kür* yapılarak kullanılması halinde, vücuttaki yağların if ve aynı zamanda kas kazandıran bu konuda da tek olan mucizevi steroid.

  (bkz: gavur yapıyor.)

  anabolic etkisi en yüksek steroid olduğundan, bünyeye verdiği zarar da doğru orantılı en yüksek olan ilaçtır.

  yağ oranı %10 altı olan bünyelerde günlük değişimi ayna karşısında gösterebilen tek ilaçtır.

  birde (bkz: trenbolone öksürüğü) denen bir olayı vardır, zerk anında başlayan ve insanı helak eden bir öksürüğü vardır bu meretin.

  edit: (bkz: bkz eklemeden duramamak)
 • gerçekten mucizevi bir steroid. kür sonunda bir erkeği hisli bir genç kıza çevirebilir. etrafınızda karınız, sevgiliniz falan yoksa gönül rahatlığıyla kendi ağzınıza sıçabilirsiniz. sevgiler...
 • evliyseniz veya sevgiliniz var ise uzak durmanız gereken bir ilaç, psikolojiyi mahveder, agresifleştirir, kendinizi tanıyamaz hale gelirsiniz, profesyonel düşünmüyorsanız uzak durmanız gereken bir ilaç.

  kaygı, anksiyete, huzursuzluk, öfke hepsini bir arada yaşatır, %10-11 yağ oranında girerseniz ayna karşısında gün gün değiştiğinizi gösterebilen tek ilaçtır, esas gücünü tansiyon üstünden aldığı için uzun süreli kullanımda böbrekleri elinize alırsınız. zaten greyfurt suyu kıvamına dönen idrar renginizden bunu anlayabilirsiniz, diğer yan etkileri ise düşen kardiyo direnci, uyurken boğaza baskı (tiroidi etkilediği için), gece terlemeleri, bazı bünyelerde aşırı iştahsızlık, prolaktin hormonu yükselmesi (duruma göre cabaser eklenerek çözülebilir), bana kalırsa psikolojik etkilerinin yanında fiziksel etkileri at sikinde kelebek gibi kalır, profesyonel değilseniz uzak durun.

  edit: kullanalı tam 1 yıl geçmiş, ara ara bu ilacın verdiği agresifliği ve deliliği özlüyorum, özellikle idman esnasında verdiği kuvvet ve pump ile kendinizi kral gibi hissediyorsunuz.