şükela:  tümü | bugün
 • ing. zemine acilmi$ kanal, hendek..
 • onuncu nesil yazar.
 • (bkz: tranşe)
 • (bkz: tıbbi atık)
 • cikmis twenty one pilots albumu. detayli yorumlarimi aksam editleyecegim ama bir iki tane direkt suicidal sarki var; chlorine benim favorilerimden biri diyebilirim ve album genel olarak cok iyi.

  blurryface era’yla cok alakasi yok bence, vessel-blurryface benzerligi bile daha fazla gibiydi sanki. ama tyler joseph bosluga bakip ciglik atsa ben onu da dinlerim, dolayisiyla sevdim.

  (bkz: welcome to trench)
 • (bkz: blurryface) nereeee

  bu çöp nere.

  osmanlının çöküşünü gibi bir albüm.

  gerçekten yazık.
 • hakkında fazla bir şey yazılmaması oldukça şaşırttı. geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. lady gaga’nın filminin soundtrack albümü ile aynı gün çıktığı için sosyal medya ayaklandı. bence albüm blurryface kadar iyi olmasa bile dinlenir. biraz karanlık bir albüm olmuş. çok daha derin sözler, soğuk ve ağır ritimler kullanılmış.

  jumpsuit, morph, my blood, nico and the niners, the hype ve bandito öne çıkan parçalar. ilk dinlenildiğinde özellikle bandito şarkısı direk herkese hitap eden söz ve ritme sahip.

  legend, levitate, chlorine, smithereens, cut my lips, pet cheetah zamanla güzel gelen parçalar.

  leave the city ise alıştığımız gibi ağır ve derin sözlü albümün son şarkısı. blurryface albümündeki goner ya da vessel albümünün truce parçası gibi.

  ayrıca söylemeden edemeyeceğim, genelde şarkılar ilk kısım/nakarat/ikinci kısım/nakarat/üçüncü kısım/nakarat/nakarat şeklinde gider. bu grup gelmiş geçmiş en iyi üçüncü kısım müziğini yapan grup/sanatçı bence.
 • albümü çıktığında beri dinliyorum. tüm şarkıları mı güzel olur ya.

  leave the city favorilerimden biri.
  ın time, ı will leave the city
  for now, ı will stay alive kısmı beni alıp götürüyor uzaklara.

  bir de neon gravestone
  "promise me this
  ıf ı lose to myself
  you won't mourn a day
  and you'll move onto someone else"

  ne diyebilirim şaheser.
 • güzel bir twenty one pilots albümü. zaten seviyoruz onları da hep mi iyi olmak zorundalar arkadaş. morph, chlorine, my blood gibi birkaç şarkı daha öne çıkıyor cidden.

  albümün genel konseptini yer yer fazla dram buldum, genel itibariyle bir önceki albümleri blurryface kadar başı dik ve nasıl denir? cool bulamadım diyeyim. fakat tabi blurryface başka bir olaydı. her isteyen aynısından ya da benzerinden birkaç tane yapamaz öyle. ve gerçekten twenty one pilots ikilisi iyi ki varlar. nefes aldırıyorlar insana şu piyasada.