şükela:  tümü | bugün
  • ing. zemine acilmi$ kanal, hendek..
  • onuncu nesil yazar.
  • (bkz: tranşe)
  • ing. siper, çukur.
  • (bkz: tıbbi atık)
  • çıkış tarihi 5 ekim 2018 olarak belirlenmiş beşinci twenty øne pilots albümü.
  • cikmis twenty one pilots albumu. detayli yorumlarimi aksam editleyecegim ama bir iki tane direkt suicidal sarki var; chlorine benim favorilerimden biri diyebilirim ve album genel olarak cok iyi.

blurryface era’yla cok alakasi yok bence, vessel-blurryface benzerligi bile daha fazla gibiydi sanki. ama tyler joseph bosluga bakip ciglik atsa ben onu da dinlerim, dolayisiyla sevdim.

(bkz: welcome to trench)
  • (bkz: blurryface) nereeee

bu çöp nere.

osmanlının çöküşünü gibi bir albüm.

gerçekten yazık.
  • hakkında fazla bir şey yazılmaması oldukça şaşırttı. geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. lady gaga’nın filminin soundtrack albümü ile aynı gün çıktığı için sosyal medya ayaklandı. bence albüm blurryface kadar iyi olmasa bile dinlenir. biraz karanlık bir albüm olmuş. çok daha derin sözler, soğuk ve ağır ritimler kullanılmış.

jumpsuit, morph, my blood, nico and the niners, the hype ve bandito öne çıkan parçalar. ilk dinlenildiğinde özellikle bandito şarkısı direk herkese hitap eden söz ve ritme sahip.

legend, levitate, chlorine, smithereens, cut my lips, pet cheetah zamanla güzel gelen parçalar.

leave the city ise alıştığımız gibi ağır ve derin sözlü albümün son şarkısı. blurryface albümündeki goner ya da vessel albümünün truce parçası gibi.

ayrıca söylemeden edemeyeceğim, genelde şarkılar ilk kısım/nakarat/ikinci kısım/nakarat/üçüncü kısım/nakarat/nakarat şeklinde gider. bu grup gelmiş geçmiş en iyi üçüncü kısım müziğini yapan grup/sanatçı bence.