• zevzek ekolündendir.

trenchkot:
    - abi ben taksim'deyim, days meyz de gelcek, gelsene sen de.

gerrain:
    - ben ankara'dayım.

trenchkot:
    - gelcek misin, gelmicek misin?
  • kendisi hakkında ileri geri yorum yapan bazı sefil arkadaşları, kendisinin onlara kıyasla çok daha az evli olduğu gerçeğini unutuyorlar.

geçindirecek evim, elime bakanım yok, bebek bezi masrafım, morgıç ara ödemem de yok. yediğim önümde, yemediğim ardımda. enerjim de var. ama yapçak bişi yok. sıkılıyorum arkadaşım, sıkılıyorum! yoksa ben de bayılmıyorum 7 paragraf yazı yazmaya. napiim yani yazmiim de, hayatındaki boşluğu doldurmak için dramatik saçmalayabilen hırslı obsesif tiplerden de diilim ki ben. yazmiim kabul, naapçam peki? kafası karışık kızlar gibi önüme gelenle mi yatiim hobi olarak? tango kursuna mı gidiim? adrenaline junkie mi oliim bu yaştan sonra? bu bi yaşam tarzı falan diye açıklamalar yaparım bi de üstüne. ya da ne biliim, refah batmış hollandalı gibi backpack'imi toplayıp bisikletle dünyayı mı geziim sefil gibi?

eleştirmeye eleştiriyosun da parantez efendi, bi de yapıcı eleştiride bulun, bi buldur, bi yol göster. ortada işte, beceremiyorum ben bu kendim denen şeye yön vermeyi. bunu hepimiz görüyoruz. görüyoruz da, bi el veren yok. sadece eleştiri. asıl sen tam sözlükçü oldun bu karakteristikle. aile babası kılıklı seni be.

hayattaki yegane ereği mitsubishi lancer evolution 10 almak olan bir adam oldum çıktım yannız. bildiğin ....rak gibi adam oldum. buna artık birinin bişi yapması lazım.

ve bu kişinin ben olmadığı açık. bu kadar sene bişi yapçak olsam herhalde yapardım.

ps. aynı heyecan, aynı heves konusunda; parantez'ime, bir zamanlar çok sinirlenip, hayatımdaki bir çok şeyi değiştiridğimi, bu değişikliklere paralel sözlükte yazdıklarım üzerinden gözlemlenen karakterimi değiştirecek kararlar aldığımı, o günden beri bu kararları sektirmeden uyguladığımı, ve ilgili dönemde 13.000 civarı entry sildiğimi hatırlatmak isterim. bu sildiklerim arasında "depresyon hırkası" falan gibi, bi aralar böle baya ciddi popüler olmuş şeyler de vardı. aynı heves, aynı heyecan olsaydı, sanıyorum bunları silip, kendi halinde ortalama üstü zevzek bi kullanıcı olmaya çalışmazdım.

neden hırs yaptım lan acaba böle? belli ki bi düğmeme bastı gene eşşek kafalı.
  • dünyayı ele geçirme işini göbeğine devreden sözlük yazarı.

düşündüm ettim bi sürü, stratejik olarak dünyayı ele geçirmek çok zor, hacimsel olarak yapmaya karar verdim bu işi.
  • 2010 yılındayız. sözlüğe gireli neredeyse 10 yıl oluyor. bizimle beraber bir sürü adam girdi. bir nesil büyüdük burada, eğlendik ettik diyebilirim ama gelgelelim çoğusu gitti bunların. kimi kayıp yazar oldu, kimi komple kapattı hesabını, kimi de kalıbı dinlendiriyor. ama bakıyorum bu trenchkot kardeşime. hala aynı hevesle tespit yapıyor adam, aynı heyecanla entry yazıyor. geçen 7 paragraflık bir entry'sine denk geldim. bu devirde vahiy inse 7 paragraf entry okunmaz be !! kendisine de söyledim. haklısın maklısın dedi ama geçen baktım yine yazmaya devam ediyor.

en azından şunu anlamasını istiyorum :
    (bkz: we are not going to guam are we)
  • "gocuk ne ya? parke var bi de. abbuk subuk kelimeler. sanırsın dili bebekler inşa etmiş."

akşam akşam yardı beni, allah da onu yarsın (?)
  • - ooo mortif naber
    - iyi abi senden neler yapıyosun
    - *şöyleydi de böyleydi de
    - * haaa öyle mi ben de şöyle böyle
    ... (bir süre konuşulur)
    - ya o değil de morti, sen philips'e kapağı at
    - eheh, oldu abi

(takribi 1 hafta sonra)

- vay naber abi
    - ooo morti
    - ee neler yapıyosun?
    - iş güç... o değil de, sen philips 'e kapağı atmaya bak
    - alla alla...

(4 gün sonra)

- vay naber trenchim kotum?
    - philips de iyi şirket ha!
    - haydaa...

(bugün yarın philips marka bir ev aletiyle istiklalde kovalamasını bekliyorum beni...)
  • ikinci nesil azimli yazar olup da adına baslık acılmamıs bir garip yazar, kimdir nedir, tanıyanı yok, seveni yok, sevmeyeni yok, yesil gibi bir sey cok kimlikli, derin sozluk un kayıp elemanı
  • herkesin alınmak için yer aradığı bir yerde mizah yapıyor. ne yazık...
  • bu arkadaşa çek-in yapmayı kim öğrettiyse bence allah belasını versin? gitmiş foursquare reyting bilmembişeysi'nde radioheadbanger'ı geçmiş; ki tanıyanın iyi bileceği üzre herhangi bir sosyal medya kullanımında radioheadbanger'ı geçmek dediğin baya bildiğin büyük mesai. yaradıp takip etmeyen layk mayk bişi versin rica ediyorum; yıldık yemin ediyorum ikrah ettik.
  • ara sıra arasa, kapıları aralar.
hesabın var mı? giriş yap