şükela:  tümü | bugün
  • genelde kulaklığımı takarım ya telefon kurcalarım ya kitap okurum kulaklığımın sesine çok dikkat ederim öle geçer gider tren seyahatim. bugün istanbul eskişehir yolculuğumda unutmulum kulaklığımı.. bi daha da asla unutmam.. bir kez daha farkettim ne saygısız ne beceriksiz ne düşüncesiz bi millet olduğumuzu.. iki tane sözümona hanımefendi tümmm yol boyunca telefonla ve en ince ayrıntısına kadar duyup anlayabileceğim şekilde konuştu.. yapmayın canım kardeşlerim.. bunun anonsu bile var canlarım benim.. azıcık yontulun bi şekil verin kendinize.. yahu hadi beni düşünmüyosun kendi özelini vagonun yarısı duyuyo o da mı rahatsız etmiyo??
    iyi günler canım ülkem..
  • tren kaza yapmasın da (bkz: 8 temmuz 2018 çorlu tren kazası) ses mes idare edersin birader, dediğim durum. sonra ne sorumlu bulunur ne bir şey, insanlar öldüğüyle kalır.
  • trwn yolculuklarım uçakla bağlantılı olduğu için arada beklemekten sıkılmış kilomca valiz taşımaktan bitap düşmüş biri olarak bari ankara - eskişehir arası bir saat uyuyayım diyorum, yok.
    her defasında yanıma bik bik telefonda konuşan, yanındakiyle muhabbet eden birileri gelecek.

eskiden seslenmezdim ama şimdi mutlaka uyarıyorum. kafa bu, kaldırmıyor.