• 12 nisan 2020 günü 155,90 türk lirası karşılığında, 11 şubat 2021 günü ise 204,90 türk lirasına aldığım dokuzlu silika kristal kedi kumu paketi aynı e-ticaret sitesinde şu anda 665 türk lirası olan marka. sahiden bu kediler nereye sıçacaklar?
  • bilmeden boşa sallayan bir sözlük yazarı.
  • içeriğine bakılınca fiyatına göre gayet iyi mamalar üreten mama markası. kilo fiyatı 15-20 lira arasında satılıyor. açık mama olmadığı için güvenerek aldım, skt'de bir sıkıntı çıkmadı.

binanın içine doğuran kedi ve kedinin yavrularına denemek için somonlu olanından sipariş vermiştim, kediler çok sevdi. bu bitince tekrar sipariş vereceğim.

buna benzer pahalı olmayan ama aynı zamanda da içeriği idare eder mama önerileriniz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • oldukça saygısız ve kaba bir yazar. okuduğunu anlamaktan da aciz.
  • yerli bir kedi-köpek maması.
  • içeriğini bilmem de, lider firmasına ait ve piyasada çok satılan ucuz markalardan biri olduğu için, son amazon indiriminde sokak kedileri için bu markanın tavuklu ve kuzulu mamalarından satın aldım. daha önce mito ve micho marka mama verdiğim kedilerin yarısından fazlası bu markanın tavuklu mamasını yemedi.

kuzulusunu henüz denemedim. onu da deneyince sonucu buraya eklerim. umarım yerler.

ekleme: kuzuluyu da denedim. tavuklu mamayı hiç yemeyen kediler kuzuluyu az yiyip bıraktılar. açmadığım paketleri iade edeceğim. isteyerek yemedikleri mamayı daha fazla vermek istemedim. bir yazar mesaj üzerinden, sokak kedilerine somonlu olanından verdiğini ve kedilerin memnun olduğundan bahsetti. bunu da eklemek istedim.

ekleme 2: tavuklu ve kuzulunun şekilleri biraz farklı. bari karıştırıp gördüğüm bütün kedilere vereyim de bitsin dedim. yiyen kediler genellikle tavuklu olanı tek tek ayıklıyor, sadece kuzuluyu yiyorlar. bu markanın mamasını almayı düşünenlere tavuklusunu kesinlikle önermiyorum!
  • silika kedi kumları güzel olan marka. lakin nisan ayında 180 liraya aldığım dokuzlu paketin fiyatı 665 lira olunca ucuz alternatiflere yönelmek zorunda kaldım. dr. sacchi'nin dörtlü paketini deneyeceğim bu dönem.
  • boşline olarak da bilinen vw donanım seviyesi.
  • vw 0 km. arac sati$larinda yerini pacific donanim paketine birakan model.
    (bkz: primeline)
    (bkz: pacific)
    (bkz: comfortline)
    (bkz: highline)
  • volkswagen modellerindeki bir donanim secenegi.
hesabın var mı? giriş yap