şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
8553 entry daha
  • neredeyse teslimat yapamayacak hale gelen firma (sanırım kargo merkezlerinde problem var). siparişim uzun zamandır aktarma merkezinde beklemekte. çok mecbur kalmadıkça sipariş oluşturmadan önce 2 defa düşünün derim.
  • haksız yere arkadaşımın mağazasını kapatmış firma (bkz: #138021421).
  • keriz silkeleyen uygulama.
    trendyol elite üyesi olmuşum. sözde diyor ki trendyol collection ürünlerinde ikinci ürün %20 indirimli. ama nerdeeee? bi de üstüne seni keriz yerine koyuyor. iki ürün eklemişim sepete . iki ürün zaten 108 lira tutuyor. bana diyor ürün toplamı 155 ama sana verdiğimiz şu şu indirimler sayesinde 108 lira ödeyeceksin. ???? wtf?
    ulen zaten benim ürünler o kadar tutuyor. söz konusu para almak olunca hiçbir sıkıntı yaşamayan site, indirimli ürün vereceği zaman sıkıntı yaşıyormuşmuş, 3 iş günü içinde bana geri döneceklermişmiş. dönmezseniz ve hatanızı telafi etmezseniz, ben de gider akıllı saati başka siteden alırım :)))
  • gözümle gördüğüm ve eksik olduğunu bildiğim siparişime "eksik yok" diyerek geçiştirmeye çalışan firmacık. bu kendilerine verdiğim son şanstı, bu sefer tüketici mahkemesine başvuruyorum.

hesabın var mı? giriş yap