1625 entry daha
  • kalıplar değişiyor diye hem 36 hem de 37 numara sandalet aldım. baktım defo var, iade oluşturayım ikisini de göndereyim dedim. iki çifti de seçtiğim halde iade yalnızca birine oluşturuldu. kargoya vereceğim iade takip numarası sadece bir tanesi için geçerli. ikisini birden göndersem yine olmayacak.

telefonlar söylendiği gibi açılmıyor. bakalım ne olacak.

yeni edit: müşteri hizmetleriyle 3 kere iletişim kurabildim, bu gece itibariyle de tüm iadelerim düzgün bir şekilde gerçekleştirilmiş, inat ederseniz mutlaka telefonda birini yakalıyorsunuz.

edit: telefon sonunda açıldı, bana faturadan fotokopi çekin o zaman, ayrı ayrı gönderin dendi. sağ ol valla, sistem niye bozuk diyeceğine akıl verdi bi de.
  • pişmanlık diyebilirim. indirim diye göz boyamaktan başka yaptığı bir olay yok.
  • geçenlerde bir ürün aldığım online alışveriş sitesi.denerken ürünü leş gibi sigara koktuğunu farkettim. canlı desteğe ulaşmak mümkün değil 18.00 da yazmaya çalıştım uyarı geldi 20.00’ye kadar çalışıyoruz diye(evet daha iki saatleri var ama uyarı veriyor!). müşteri hizmetleri de hep meşgul, maile de cevap vermediler. ürünün bedeni de uymadığı için iade ettim, param da iade edildi ancak durum rezalet. bir daha alışveriş yapmam.
  • boş bi site
  • yurt disinda yasiyorum turkiye ziyaretimden dolayi hediye olsun diye babama cep telefonu siparisi verdim, kasim 23’te. aradan neredeyse 2 hafta gecmesine ragmen satici urunu gondermedi. trendyol denen sacmalik surusune 3 kere e-mail gonderdim cevap vermeye tenezzul etmediler. telefonlarina zaten ulasilmiyor. en son mahkeme yoluna basvurmayla ile ilgili ihtar gonderdim hemen siparisimi iptal ettiler. araci firmalari da dahil kendileri de rezil bir olusum. amazon isimi sorunsuz goruyor dedim bu sefer de gonderdikleri urunu mng kargo denen serefsiz suruleri evime getirmedi gidip subeden almak zorunda kaldim. ulan bir ulke bu kadar mi kendi vatandasina kendi parasiyla tecavuz eder yazik bu millete be.
  • pek beğenmediğim site. genelde indirimler ve ürünler fos çıkıyor
  • ufak tefek aksaklıklar olsa da yıllardır alışveriş yapıyorum ama black fridayde indirim ayağına ürünleri resmen iki katına satın almışım ki fiyat araştırması yaptığımı zannediyordum ta ki ürün üzerindeki fiyat etiketini görene kadar. resmen kazıklanmışım içime oturdu hesap silmeyi bulamadım uygulamayı sildim bilgilerimi sildim nasıl yapmalıyım acaba
  • 15 gün evet tam 15 gündür 1 bebek bezini gönderemeyen/göndermeyen internette çöp bile satamaması gereken para alışında hızlı ürün tesliminde rezalet firmamsı oluşum.

kargonun teslimat şubesine geldiği bilgisine bile ulaşamadıkları gibi,

aynı gün içinde 2 gün öncesine adres yanlış ibaresi eklenip dün içinde "gönderici kabulu ile iade" ibaresiyle ürünü iade alacak kadarda akıl durgunluğu yaşıyorlar.

ben sizin yüzünüzden daha fahiş fiyatla bez tedarik etmek zorunda mıyım?
    taahhüt ettiğiniz gönderi ve teslim tarihlerinin ırzına geçmenize rağmen bilgim dışında gönderiyi geri çekmeniz normal mi?

bu lanet siteden 3 liraya 5 lira satsalar almayın onları da göndermiyorlar zaten.
    black friday geçeli 1 ay olmuş adamlar hala gönderi bekliyorlar.
  • gayet guzel bir indirime sahip olmasindan mutevellit siparisi gectim, ayni gun kargoya verildi ve ertesi gun geldi. urun mukemmel paketlenmisti ve kesinlikle orijinal. tavsiye edilir.
  • görseli ile alakası olmayan ürün gönderen firma. yıllardır alışveriş yapmıyordum artık daha da yapmam.
8235 entry daha
hesabın var mı? giriş yap