şükela:  tümü | bugün soru sor
1791 entry daha
  • ben daha bir sey demiyorum uzun uzun yazmak istemiyorum ama ben ettim siz etmeyin asla hic bir sey almayin
  • black friday haftasında 400 tl değerinde aldığım ürünleri hala kargoya vermeyen site. adamlar bildiğin paranın üzerine yattılar. telefonları açmıyorlar.. allah belanı versin trendyol inşallah batarsın.
  • eğer bir ilgiliye ulaşabilirsem 23’ünde sipariş ettiğim 26’sından beri tedarik edilemeyen, teslimat süresi 28-29 kasım olan ürünün siparişi iptal edeceğim. hayır arkadaşım doğum günü için hediye almıştım. 2 aralıkta doğum günüydü. 29 kasım’da teslimat görünüyor ne kadar sarkabilir ki diye düşünmüştüm.

valla sövmeyeceğim, telefonu açın siparişi iptal edip bir daha sizin yakınınızdan bile geçmeyeceğim o kadar. bir site düşünün ki ürün satıyor, parasını çekiyor, ürünü süresinde göndermiyor. siz sadece bekliyorsunuz. iade-iptal işlemi yapamıyorsunuz. neredeyse 1 haftadır derdinizi anlatacak kimseyi bulamıyorsunuz.

edit. gün içerisinde 10 kere aradım ve sonunda düştü. tedarik aşaması bitmiş, paket kargolanmak üzereymiş. yer miyim? yemem iptal konusunda diretince aldım iptali. bakalım parası ne zaman yatacak. bu arada kapattıktan sonra tekrar denedim. tekrar ulaşılmıyor.
  • bir haftadır ne maillerime dönüyorlar ne de telefonla ulaşılabiliyor. 20 ekim'de yaptığım alışveristen ses seda yok, sipariş iptal taleplerimi takmiyorlar. dava edilecek olan rezil firma
  • verilen siparişleri göndermeyen, paranın üzerine yatan firma gibi görünüyor.
    benim merak ettiğim, bu durumlarda banka üzerinden bir yaptırım olmuyor mu? bu konuda bankaların bir uygulaması yok mu? bilenler bilgi verirse sevinirim.
  • 18 saatte para iadesi yapmışmışmış. at yalanı sikeyim inananı, parayı çekip ürünü göndermeyerek paranızı 10 gün kullanacak olan site. dolandırıcılar resmen. yanından geçeni siksinler bir daha.
  • başımdan geçen bir trendyol macerasıdır:

black friday zımbırtısı olduğu zamanlarda inciden bir ayakkabı almıştım. sonra baktım incinin kendi sitesinde de aynı fiyat zaten trendyolu da sevmiyorum, dedim trendyolu iptal ediyim inciden alıyım aynısını. iptal için başvurdum ancak müşteri hizmetleri henüz siparişiniz depomuza düşmemiş o nedenle iptal edemiyoruz, daha sonra tekrar deneyin dedi. bu arada sipariş verdiğimde teslim tarihi 10 gün sonrasını filan gösteriyordu. her ne hikmetse gece telefonuma mesajlar düştü siparişiniz kargoya verilmiştir diye.

velhasılkelam iptal etmek istiyorum dedikten sonra, siparişimin üzerinden 12 saat bile geçmeden siparişi kargoya vermiş firmadır. muhtemelen iptal etmek istemiyorum desem üstteki yazarlar gibi entry girecektim buraya.

inanmayanlar için
  • black friday'de 170 liraya sattıkları, güya gerçek fiyatı 383 lira olan outdoor ayakkabı şu an 190 liraya satılıyor. insan kandırmada üzerlerine yok. bir daha da alışveriş yapmayacağım sitedir.
  • müşteri memnuniyetsizliğinde çıtayı üst seviyeye çıkarmış online alışveriş sitesi.

black friday'den aldığım ve 15 günde kargoladıkları inci marka botun kutusundan iki adet sağ tek çıktı, evet abi sol tek yok. eğer aynı şeyi yaşayan ve kutusundan iki adet 41 numara sol tek çıkan varsa lütfen bana ulaşsın, değişelim. işi trendyol müşteri hizmetlerine bırakırsak yalın ayak gezeriz aq.
46 entry daha