şükela:  tümü | bugün
3077 entry daha
  • bu kadar reklamdan sonra umarım sağlam bir indirim yapar da ssd, ram ve kulakllık patlatırım dediğim alışveriş sitesi.

edit: indirim bulamadım, bulan varsa yeşillendirsin.
  • taciz boyutuna varan reklamları yüzünden insanı alışverişten soğutan sitedir.
    almak istediğim bi çok ürün vardı ama reklamlarınızla bıktırtığınız için üşenmeyeceğim avm'den gidip görerek alacağım. hem kargo bekleme derdim de olmayacak. ohh mis.
  • indirim yapmayı unutan web sitesi.
  • uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz ürünler için mesaj kutusuna bekliyorum arkadaşlar
  • son teslimat tarihinin üzerinden iki hafta geçmesine rağmen siparişten hala ses seda yok. aliexpress'ten alsam daha çabuk ve yarı fiyatına gelirdi.
  • mağazalarda 900 tl olan timberland botu 674 tlye gördüm hemen aldım. teslimat tarihi de 25-27 yazıyordu iyi dedim hemen gelir. burada yazılanları okuduktan sonra kontrol ettim siparişi. 25 kasım-27 aralık yazıyormuş. yuh
    direkt siparişi iptal ettim. in street’ten sipariş verdim aynı botu 666 tlye.
    1 ay teslim süresi nedir ya.

ayrıca reklamı zaten aşırı mide bulandırıcı. bir kere bakmak yetiyor. bir de bu yetmiyor gibi üniversiteden bir arkadaşım trendyolda çalışıyormuş her indirim dönemi kızın storylerine maruz kalıyorum. vay efendim ne çok çalışıyorlarmış
  • palavra kahve makinasi baktim 298tlye inmis 6 taksitle fiyat 340tl, gittim vatana baktim 279 tl ve 6 taksit ayni fiyat. trendyoldan alcaginiza gidip arastirip daha ucuzunu bulun
  • fiyatları değiştirmeyi unutmuş gibiler sabah nasılsa aynı duruyor. sanırım yorumları da gizlediler, ben ve arkadaşlarım göremiyoruz, herkeste öyle mi bilemiyorum.
  • t:bir gün önce 57.84 liraya aldığım ürün şu an 159'dan 136'ya oradan da 99 liraya düşmüş uber indirimli e ticaret sitesi.
    hayallerde yaşıyor bazı siteler.
    t2: www.üçkaat.com.
  • sözde 79.90'dan 49.90'a indirdikleri 4'lü sensodyne diş macunu setini migrostan 32.95' e aldım. indirimlerin nasıl yalan olduğu konusunda ufak bir fikir verebilir.

tanım: her sene olduğu gibi sadece indirim reklamına para harcayıp gerçek bir indirim yapmayan e-ticaret sitesi
2072 entry daha