şükela:  tümü | bugün
  • “yukarı kaydırın” olayı yüzünden trendyol’dan tiksindim. zaten kırk yılda bir alışveriş yapardım, onu da yapmıyorum artık.

abarttıp insanları soğuttular, farkında değiller.

türkiye’de çok garip bir çelişki oluştu. elinde chanel çantasıyla trendyol linki veren tipler türedi bu trendyol yüzünden. allah akıl fikir versin.
  • asdadsasd şeklinde sabah sabah gülmeme sebep olmuştur, özellikle yer imlerine fiyatla eklediğim 79 tl'lik ceket 107tl olmuş büyük trendyol indirimi öncesinde.
    tişikkirler tirindyol

edit, bugun 79 olmus tekrardan. oncesinde 61 tl olupta buyuk indirimde 71 tl olan urunden hic bahsetmiyorum.
  • indirim muhabbeti yüzünden her yerden yırtık dondan çıkar gibi çıkan reklamlarıyla baydırmış, kafa ütüleyen site.

sevgili trendyol, daha önce yaptığın indirim (bindirimli) kampanyalarından senin ne kafada olduğunu millet öğrendi. boşuna kendini yırtma. ekşici piçler, donanımhaber ölücüleri, letgo ölücüleri vb güruhlar senin yaptıklarını unutmaz. kolay kolay da yemez.
  • gerçek indirim istiyorsanız amazon.com.tr tam olarak gerçek indirimler yapıyor.
  • milleti soymak adina her turlu yolu mubah goren, musteri hizmet kalitesi zerre kadar sikinde olmayan, dolandiricilarin cirit attigi, vur patlasin cal oynasin havasinda calisan, reklamlarindan artik gina gelmis ve gunde minimum 250 defa kufur ettigim sozde alisveris sitesi. bes para etmez bir platform. uzak durun, durmayanlari da uyarin.
  • buradan alışveriş yapmayın
    illa da yapacaksanız üstteki yazarın söylediği gibi linke bookmark atıp fiyatını yazın, en iyi karşılaştırma o
  • her alışveriş sitesi bunu alenen yapıyor... bkz. hepsiburada bkz.morhipo veee tabii ki trendyol... internet alışverişini el birlğiyle azaltmama sebep olan firmalar... bir aralar hep gezerdim... şimdi ihtiyaç olunca bakıyorum... iyice azaldı alışverişim ki bu çakallıklarla birlikte sıfıra inecektir..
  • 1600 tl bir sepet yapmıştım dün, bugün sepet 1700 tl olmuş...
  • büyüdükçe müşteri memnuniyeti konusunda yavaş kalan firma. normalde aras, yurt içi, mng kargo hariç çalışmamaları lazım. son aylarda ptt kargodan tut, agt kurye'ye kadar inmişler. bir aydır gelmeyen bir siparişim var. normalde ilk müşteri temsilcisine bağlanıp iptal ettirirdim. şimdi 3 farklı zamanda 3 temsilci atlattım, iptal ettiremedim. üstüne üstlük dünkü yazışmamdan sonra "ürün teslim edildi" görünmeye başladı. eski kontrolünü çoktan yitirmiş trendyol.
  • leş gibi bir yer. indirim falan yok, çok arayıp bularak hediye olarak aldığınız ürün için 5 gün sonra elimizde kalmadı gusura bakmayın diyerek 10 tl. sus payı hediye çeki karşılığı sessiz kalmanızı bekliyorlar. 1 ay icinde 3 kere olunca tabiki sildim gitti, kurtuldum.