• 2 gün önce bir mont 450 liralık fiyattan indirimle 280 liraya satılıyordu. bugün 420 lira yazmışlar. 9-11 kasım indirim günlerinde akıllarınca fiyatı tekrar düşürüp indirim yapmış gibi gösterecek site.
  • aradığın herşey var
  • dövseler alisveris yapmam. elektronik kismi alayina çöp. alacaginiz hic bir urunun teknik ozellikleri yazmiyor.
  • 6 ekim tarihinde 122443986 sipariş numarasıyla bir dolap aldım trendyola güvenerek. 28 ekimde teslim edildi. ev taşıdığımdan dolayı kutuyu yeni evde açtım. siparişlerimde genelde sorun yaşamam fakat bu defa öyle olmadı. gelen dolap demonte geliyor zaten. neyse dolabı kur uğraş derken delikleri bile açılmamış olduğunu farkettik dolabın. neyse onu da halledip kurduk bir de ne görelim ?
    gelen ürün yanlış ürün. benim aldığım ürün metalia menekşe sürgülü gardrop, gelen ürün bilmem ne sedef diye geçiyor.

müşteri temsilcisine yazıyorum bana 50 tl alt limitli alışverişe karşılık 10 tl indirim kuponu veriyor. şimdi ben 10 tl'yi ne yapayım allah aşkına ? vida alıp kendime mi saplayayım?

trendyol satıcısına ulaşıp ''müşterinin mağduriyetini giderin'' demeyecekse ben mi düşeceğim peşine adamın? uzaktan satış sözleşmesine göre tüketici hakem heyetine mi gideyim yoksa? ürünü montaj ettiğim için iade de mümkün değil ama tüketici hakem heyeti her zaman bizim tarafta diye biliyorum.

böyle demonte ürün alıp sorun yaşayan varsa izlediği yolları merak ediyorum. yeşillendiriniz pls.
  • indirim öncesi büyük bindirim örneğiyle karşınızdayım.

dün akşam birkaç kazak beğenip favorilere attım. fiyat takibi rahat olsun diye de ss almıştım.
    kazaklardan biri üzerinden anlatıyorum:
    şu ss dün akşam kaydettiğim, kazağın fiyatı: 49.6 tl
    bu akşam favorilere tekrar bakarken karşılaştığım manzara tam olarak şu oldu. aynı kazağın fiyatı: 119.9 tl'ye yükselmiş.
    şimdi bu uygulamayı kullanan herkes biliyor zaten indirim öncesi yapılan fiyat artışlarını. aynı hikayeyi anlatmak değil amacım. tam olarak şu: lütfen beğendiğiniz ürünü favorilere ekleyip takip edin. bugün 119.9 diye gördüğünüz ama normalde 49.6 tl'ye satılan kazağı size indirim yaptık diye örneğin 79 tl'ye kakalamasınlar diye bunu yapın.
    favorilere eklemekle de kalmayın benim gibi manyak olup büyük indirimler öncesinde ss alın.
    yazdıklarım tamamen yatırım tavsiyesidir.

edit: çaylak arkadaş "49 liraya kazak bulmuşsun daha neyin indirimini bekliyorsun. içtiğin 3 tane starbucks kahve 50 lira zaten" gibi bir mesaj atmış. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladımla başlayan bir cevap verecektim ama bu fikirdeki herkes görebilsin diye ağzımı bozmadan buraya yazmak istedim. ben burdan aldığım hiçbir şeyi iade edemiyorum çünkü kargo firmaları bana çok uzak. ve ben iade edemeyeceğim aynı zamanda üzerimde denemeden alacağım bir kazağa 40 tl'den fazlasını veremem kardeş. havaya atacak param yok benim. ayrıca trendyol'un gerçek indiriminden aldığım güzel bir filtre kahve makinem var kahvemi evimde içebiliyorum. haydi selametle...

teşekkür ve bilgilendirme edit'i: trendyol başlığına yazdığım bir entry üzerine bu kadar fazla mesajı bir o kadar güzel insandan alacağımı hiç tahmin etmemiştim. yazan herkese gerçekten çok teşekkür ederim.
    birkaç kişi ürünün orijinal fiyatının zaten 119 tl olduğunu, çift indirim görmüş halinin 49.6 tl'ye inmiş olduğunu söylediler. etik bulmasalar da normal fiyata çekmelerinin garipsemeyecek bir durum olduğunu belirterek. ilk ss'i aldığımda zaten normal fiyatını ve indirimlerini fark etmiştim. hak verirsiniz ki ss alacak kadar takıntılı olduğum için fiyatlarını en baştan kontrol ediyorum. benim bu entry'yi yazmama sebep şu:
    ayın 7'sinde 49.6 tl olan ürün
    büyük indirim öncesi ilk fiyatı olan
    119 tl'ye ayın 8 'inde çıkarılıyor.
    ve ayın 9'unda yüksek ihtimalle 119 tl'den yeni indirime girmiş gibi sunulacak.
    zamanı olmayan birçok kişi indirim öncesi cuma akşamı ürünleri kontrol edip indirimden almak için kenara ayıracaklar. yani fiyat 119 tl iken.
    3 gün içinde yaptıkları bu fiyatlandırma politikası tam bir şark kurnazlığıdır ve ben bundan çok rahatsızım. derdim özet olarak tam olarak bu.

büyük trendyol indirimi edit'i:
    trendyol, sözlüğü okuyor musun? umarım okuyorsundur ve yeni fiyatlandırmanı bu kadar destek almış bir entry üzerine yapmışsındır. uygulama çökmeden önce, yani 00:00 öncesi fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 43 tl civarına indirmişti. çöktüğü için ss veremiyorum; fakat büyük indirim "başlamadan önce", aynı gün 119'dan 43 civarına çekildi. bu fiyatlandırmadan utanmam gerekiyorsa utanabilirim, fakat payımız varsa da gururlanabilirim. kararı size bırakıyorum. ve evet bence de kazak çok güzel!

twitter edit'i: evet yeni bir çakma kampanya döneminde bir twitter kullanıcısının ss'leriyle konuşturduğu başka kanıtları da zevkle buraya ekliyorum. işin en eğlenceli yanı trendyol'un buna cevap verip bir de üzerine asrın kapağını yemesiyle bitmesidir.
    adamlar bildiğin sosyal medyada etkileşim alan ifşaları fark edince fiyat indiriyorlar. ss alın elinizi korkak alıştırmayın.
    son durumda rahatça söyleyebilirim ki bu örnekler, payımızın olduğu ve gururlandığımız indirimlerdir.
  • her indirim bin bindirimdir
  • “yukarı kaydırın” olayı yüzünden trendyol’dan tiksindim. zaten kırk yılda bir alışveriş yapardım, onu da yapmıyorum artık.

abartıp insanları soğuttular, farkında değiller.

türkiye’de çok garip bir çelişki oluştu. elinde chanel çantasıyla trendyol linki veren tipler türedi bu trendyol yüzünden. allah akıl fikir versin.
  • asdadsasd şeklinde sabah sabah gülmeme sebep olmuştur, özellikle yer imlerine fiyatla eklediğim 79 tl'lik ceket 107tl olmuş büyük trendyol indirimi öncesinde.
    tişikkirler tirindyol

edit, bugun 79 olmus tekrardan. oncesinde 61 tl olupta buyuk indirimde 71 tl olan urunden hic bahsetmiyorum.
  • gerçek indirim istiyorsanız amazon.com.tr tam olarak gerçek indirimler yapıyor.
  • büyük trendyol indirimi öncesi sağlam bindirme yapan online alışveriş sitesi.
hesabın var mı? giriş yap