şükela:  tümü | bugün
  • n11.com’da 429 tl, adidas.com’da 475 tl’ye satılan adidas süperstar ayakkabıyı 645 tl’ye bulabileceğiniz, süper indirimleri olan alışveriş sitesi.
  • haddinden fazla reklam veren online satış sitesi. artık kendisinin reklamlarından o kadar rahatsız oluyorum ki youtube’da engellemiş bulunmaktayım. hiçbir şey fark etmedi gene tam gaz hayatımda gördüğüm en cringe reklamlarla karşıma çıkmaya devam etmekte.
  • adamlar reklama mükemmel yatırım yapıyorlar. döktükleri paraya hayret ediyorum. geri dönüşler iyi oluyor ki, reklamlara yatırım yapıyorlar. bir yandan onlarda haklı..
  • hiç alışveriş yapmadım buradan. türk sitelerinin bildim bileli yaptığı hile indirim yapacağız yalanı ile fiyatları yukarı çekip indirdim göstermek. yalan gırla bu memlekette.
  • reklamlarından gına gelen alışveriş sitesi reklama bu kadar para harcıyacağınıza indirim yapsanız zaten kendi reklamınızı yapmış olursunuz.
  • sürekli 34 beden elbise alıp çok seksi fücüduna çok büyük gelen kadınların yorumladığı alışveriş sitesi. yav ahahahah allah aşkına direkt soruyorum bu kadar çocukluğunda ilgi görmemiş bir takım sıkıntılı eksiklikleri yetişkin beynine taşımak nasıl bir duygu?

elbise beğeniyorum handikaplı bir şey olmasın diye yorumları okuyorum:
    “ üffff 34 bedeni bile çonk büyük geldi. iade hemen pıfffsss”

ya da ipli ayakkabı beğeniyorum mesela hevesle. onların altındaki yorumları okuyorum bitiriyor beni.
    “üffff ekistra ince bilenklerim dolayısıynan ipleri bol oldu. kalın bileklere tavsiye ederim :( pıfs . malesef iade püffff çok beğenmiştim oysaki .”

bi’ sevişse rahatlayacaklar sadece yurdum erkeği değil. vallahi değil. adı çıkmış erkeklerin. (şu adamları savunur oldum arkadaş resmen büyük rezalet) ya haddimi aşmak gibi olmasın ama ülkecek doyurucu sevişmelere ihtiyacımız var. çünkü alışveriş sitelerinde uzun bacaklarını, ekistra ince bileklerini çoklukla kadınların gezindiği sitelerde yorum yapıyorum kisvesiyle övmek bence çok sağlıklı değil. bilemiyorum gülesim geliyor. diyeceğim şu ki;

merhaba bacım, kadınım ben. elbiseleri ben geziyorum, seksi fücüdunu değil ürünün kumaşını veya rahatlığını memnuniyetini ya da dikiş bozukluklarını okumaya geliyorum yorumlara, eva green değilsen seksi ficüdunun benim için bir anlamı yok.
    bil istedim.

hahaha komik ya. bazen de buradaki yorumları okumak adeta terapi gibi çünkü biliyorsunuz, umut sarıkaya’nın da dediği gibi vardığımız bu noktada, bu çağda
    “her mal daha mal birine muhtaçtır.”
    yarın seksi bileklerimle tıklayıp sepete attığım elbiseleri alıcam. anlıyor musunuz?

hadi xoxo.
  • an itibariyle sürekli hata verdiğini, ya gün ortasında publish ya da iyi test edemediklerini gösteren uygulama. :)
    tüh o kadar para verip aldığınız developer lar napıyor .
  • daha indirimler başlamadan sitesi cortlamış.
  • alakasız sitelerin ve uygulamalarin içinde gömülü reklamları çıkıyor. hadi bunu anladık ama reklamlarında sürekli kadin iç çamaşırı vs gibi uygunsuz reklamlar da olabiliyor. bu hayatta bin türlü durum var, telefon çoluk çocuğun eline de veriliyor.