• rezalet bir durum, yazar arkadaşa geçmis olsun diyorum, ama ne bilim parfüm almak
    bana göre çok mantıklı bir iş değil.
    dolap.com a hiç girmedim herhalde
    bul olayı duyduk sonra da hiç girmem.
    edit: başlığı açan yazarın entrysi
    şikayet üzerine silinmiş.
    (bkz: #93337706)
    burada olayın özetini anlatıyor.
    neden sansüre uğratığını anlamış değilim.
  • (bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)
    aymazlık örneğidir. geçmiş olsun, bu tip oluşumların amacını zaten anlamış değilim, bende bi' takım ticari aksiyonları kamufle etmek için uyduruldukları fikrini uyandırmıştır.
  • internet satışlarının yasal olarak bir düzene girmesi gerekiyor. bu tarz dolandırıcılıklara devletin müdahele edebilecek yasaları olması lazım.
  • rezalet puanım 10/10.
  • yorumlarını okudum da vs senin neyine sana layık olanı yolladım falan yazmış. bizim insanımıza nolmuş ya kafayı sıyırmış millet. hadi sattın kandırdın milleti bi de üzerine neden kışkırtıp insanları delirtiyorsun. değişik bir manyağa denk gelmişsiniz. geçmiş olsun.
  • dolap kurulduğu günden beri kullanıyorum, aldığım ve sattığım bir çok ürün oldu, bu sürede de bir çok terbiyesiz insan gördüm ama bu kezban kadar ahlaksızını görmedim “sana layığını verdim” diyerek insanlığını yerle bir etmiştir. yazar arkadaşa çok geçmiş olsun, çok sinir bozucu bir durum.
  • (bkz: #93192708)
  • hiç uğraşmayın bu ahlak yoksunu şahışlarla. hemen kaymakamlık aracılığı ile tüketici hakem heyetine başvurun hızlıca sonuç alıcaksınız.
  • ürün geldiğinde onay vermeyerek hata yapmış yazar içeren rezalettir.

ayrıca satıcının tavrı çok itici.
  • 10 üzerinden 10 rezil bir durum. www.dolap.com sitesinin nasıl bir yer olduğunu gösteren olay.
hesabın var mı? giriş yap