şükela:  tümü | bugün
 • trendyolun kendi giyim ürünlerini sattığı markadır kendisi.

  bugün burada bulunmamın sebebi, bu mega dandik ürünleri satın almaktan sizi vazgeçirmeye çalışmak.
  sebeplerim;
  - kumaşlar inanılmaz kötü ve ucuz. elinize alınca pazardakiler bile daha iyi dersiniz.
  - kalıplar rezalet. 34 beden giyen bir insanım, s beden kazakların kolları uzun, bedeni uzun, kendisi büyük ama yakası daracık bisiklet yaka kazak boynumu sıktı öyle diyim.
  - küpe aldım 20 liraya. abi küpenin metalini bükmüşler, ucunu birleştirme gereği bile duymamışlar. nasıl adi, nasıl ucuz bir küpe çıktı anlatamam. değil 20, 2 lira bile vermem görerek alsam.
  - bi de şal aldım. uçlarında minik minik püskülleri var. hadi bu fena değil dedim. kalsın geri vermeyeyim. ama kullanmadan önce yıkayayım. 30 derece 30 dklık programda bütün püsküller söküldü. bütün kıyafetler iplik içinde kaldı. kendisi de tırt bir şala dönüştü haliyle.

  kazaklar tabi yallah geri iade. elimde boşu boşuna mega dandik bir küpe ve yıkanınca ölen bir şal kaldı.

  neden böyle bir hatayı yaptım peki;
  - adamların stüdyo çekimleri çok iyi. kıyafetler hem mankenlerin üzerinde hem de münferit olarak oldukça iyi görünüyor.
  - fiyatlar kazak için 60, elbise vs için 90 tl civarında. mango'da kazaklar 140 tl'lerde. e o zaman h&m'e git derseniz, o da aynı dandikliğin laciverti. aynı kalitesizlik, bir farkı yok.

  bana inanmadıysanız şu linkten bu marka hakkındaki şikayetleri okuyabilirsiniz. benden farklı bir şey dememişler.

  öyle işte. moralim bozuldu.
  nispeten kaliteli şeyler mega pahalı, bence dandik olanlar da pahalı.
  nasıl olacak bu işler?
  hiç bilmiyorum.

  umarım batarsın trendyolmilla. sen de h&m.
 • kesinlikle çekimlere ve mankenlere ürünlerden daha fazla para harcıyorlar. aldanmamak lazım.
 • kumaş tercihleri maalesef sorunlu. tasarımları piyasaya kıyasla farklı ve güzel. bedenler genelde uyumlu. fiyatları ise gerçekten uygun. diğer marka ürünlerine göre kargoya verilmesi ise aşırı hızlı.

  trendyolmilladan çok sayıda elbise aldım. çünkü elbise tasarımları gerçekten harika. bazılarının dikişleri sokulmuş halde geldi, ancak trendyolda iadede hiçbir sıkıntı yaşanmadigi için bu markadan vazgeçmedim.

  yanlışlıkla mı oldu bilmiyorum ama bir alışverişimde satın almadığım bir ürün de göndermişler. hediye olarak algılayıp teşekkür ettim içimden. tavsiye eder, hayırlı alışverişler dilerim.
 • gece elbisesi falan almak için cazip modeller var. çok kaliteli olmazsa da kalıbı duruşu fena değil. artık sitede satılan ürünlere yorum yapma imkanı dagetirilmiş. ben de faydalı olsun diye aldığım birkaç elbiseye yorum yazayım dedim. bu yorumlardan birkaç tanesi iade ettiğim fotodakini yansıtmayan elbiseler içindi. yaptığım iyi yorumlar yayınlanmışken kötü yorumlar yayınlanmamış. deneme amaçlı birkaç yorum daha yazdım yine kötüleri yayınlamamışlar. zaten yayınlanan yorumların hep olumlu yönde olduğunu görünce mevzuyu anlıyorsunuz. o yüzden kıtafetlerin altında yazan olumlu yorumlara güvenmeyin. seçmece onlar. olumsuzlar yayınlanmıyor.
 • tasarımlarını başarılı bulduğum, fiyatları da piyasanın altında olan trendyol markası.kaç seferdir pantolon alıyorum. 34 beden en küçük beden fakat o nasıl 34? daraltmaya kalkıyorum terzi "modeli bozulur" diyor. daraltmasan giyemezsin, o kadar bol. buradan kendilerine sesleniyorum; çok severek alışveriş yapıyoruz fakat beden kalıplarınızda düzeltmeye gitmelisiniz.
  öneri: inditex grubun markalarının kalıplarını baz alabilirsiniz. cuk çünkü.
 • genelde olumsuz yorumlar yazılmış ama ben çok memnun kaldım her defasında.asla giyilemeyecek kadar kötü bir ürünle karşılaşmadım hiç.aksine severek kullandım hepsini.özellikle son dönemde abiye elbiselerini çok tercih ediyorum mesela.piyasanın çok çok altında fiyatları ve güzel bence.
  en azından abiye elbiselerine bir şans verebilirsiniz belki.
 • esmer çilli mankenine aşık olduğum hede.
  sayesinde sürekli kendi reklamlarını görüyorum.
 • kullanılmış ürünler satan trendyol markası. bariz bir şekilde giyilmiş ve aynen iade edilmiş ürünleri olduğu gibi paketleyip yeni müşteriye iteliyorlar.
 • fiyat performans olarak bence çok iyi hizmet sunan marka.

  kumaşları bence güzel. genellikle %100 pamuk yazanları almaya çalışıyorum. daha hiç sorun yaşamadım. tasarım olarak da bence gayet iyiler ama en iyi oldukları kısım fiyatları. malesef artık her yerde düz beyaz tshirtler bile en az 80-90 tl ve 2 yıkamada pamuklanıyor (bkz: mavi). trendyolmilla bu yüzden bana ilaç gibi geldi. topuklu ayakkabı ve pantolondan bile memnun kaldım ki bunlar internetten alımı, beğenilmesi zor parçalar. umarım bozmazlar.
 • nikah elbisemde tercih etmiştim 2016 senesinde. dokusunu kumaşını kesimini oldukça beğenmiştim, başarılıydı.