• az önce gördüğüm reklam şöyle

beni şu konuda düşündürtmüştür: ya her şeyden sıkılıp başladığımız yere geri dönüyorsak?
    bu sosyal medya, bu kadar haberdar olma ve bu koşuşturmanın bir anlamı olmadığı hakkında komple bir aydınlanma yaşayacaksak ve köylerimize dönüp yetinerek mutlu olmaya çalışacaksak?
    black mirror yeni sezon yapmayacak diye duydum ama trendyol'un bu haberi ile en az 3 bölümlük içerik üretebilirler diye düşünüyorum.
    (bkz: yükselen yeni nesil)

edit : arkadaşlar daha önce hiç başlık açmamışım, başlık düzenleme seçeneği de yok, buradan yetkililere sesleniyorum yardım için.
    ayrıca yine ağzımın payını vermeye çalışanlar var hiiç umrumda olmadınız olmamaya devam.
  • allah kimseyi caresiz birakmasin

ayrica sikerim black mirrorunu sen paradan haber ver gerisi yalan
  • ben hep 50lik aldığımdan beni bağlamayan durum.
  • normal durum. bunun edebiyatını niye yaptınız olm?
  • o telefonu akıllı telefon kullanamayacağını düşünen yaşlı insanlar ve ders başarısı düşmesin diye sosyal medyaya girmesi istenmeyen öğrenciler için satıyorlar kardeş.

bu arada dükkanın hayırlı olsun ama nokia 1200'a ihtiyacımız yok.
  • askerler, yaşlılar genelde bu tarz telefonları kullanıyorlar. niye bu kadar sosyolojik yaklaşıp tespit kasmaya çalıştın anlamadım
  • nokia 1200 cep telefonlarının satışının, blackmirror ile aynı potada eritilip soslanıp, yeni dünya düzeni açıklaması yapmak bayağı tutarsızca. en basitinden çoğu esnaf bu tarz telefonları iş için kullandığı da oluyor. yaklaşımları arz üzerinden ele alsak, dünya sırlarının sürekli açıklandığı youtube videolarına dönmesek keşke.
  • yok be bu yıllarda alıcı kitlesi sınav senesi tuşlu telefona geçenler oluyor genelde
  • nokia yazsanıza başına ibneler
hesabın var mı? giriş yap