şükela:  tümü | bugün
  • trip kadına mahsus bi şeymiş gibi algılanıyor, çok bozuluyorum. erkeğin trip atanından kaçınız; özellikle küsünce yanıt vermeyen, ordan burdan silen, ne bileyim durup durup laf sokanından falan oyyyyy. düşmanıma vermesin.
  • bir kere kadınların trip atmasından daha da fazla çekilmeyen bir şey varsa o da bu erkek tipidir.

böyle allahım sana geliyorum nidalarıyla saçınızı başınıza yolacak kıvama getirir insanı....

mesela size bir şey teklif eder jest olsun diye, siz de ya kusura bakma ama hoşlanmıyorum dersiniz ki lanet olsun dediğinize ondan sonraki 3 saat boyunca bunun tribini yersiniz. neymiş beyfendi o kadar gaza gelmiş güzel güzel şeyler teklif ediyormuş da siz onu bozmuşsunuz da... yani sevmediğim bir şeyi kabul etmek zorunda mıyım sırf sen mutlu ol diye. nasıl bir egon var güzel kardeşim. niye hep sen tatmin oluyorsun ben bunu da anlamıyorum... allahım sen bana sabır ver!
  • bizim gerzek kızlara karşı trip atılmaz tavır konulur, tavır konulduktan sonra da bizim gerzolar gerzek gerzek kuzu olurlar yani kıssadan hisse gereksiz bir eylemdir, trip hafif kalır.

tavrı koy, gerisinin koy götüne.
  • trip atma hadisesi zaten yeterince keyifsiz , hadi kadınlara ' sizin cinsinize mahsus ' ya da 'nazlısınız ya 'türünden deyip es geçiliyor . behey kardeşim, kaynana kılıklı adam da çekilmiyor be. ınsan ergen adam görmeyi sevmiyor. seven ,hatta özellikle tercih edene saygılar , ama bir aklı selim olun, serin durun demek istediğim erkek.
  • (bkz: tripcan)
  • (bkz: sen bilirsin)
  • denedim ve en fazla 3 sn. devam ettirebiliyorum. zor işmiş arkadaş, yapabilenlere helal.
  • ayaklar bir tarafa vurula vurula kaçılması gerekendir.

arkadaş bir durum varsa, otur, konuş, derdini anlat. "tamam" diye kabullenir gösterip trip dolu mesajlar atmak da neyin nesidir? şüphesiz ki kadın olanı da makbul değildir ama erkekte de iyi şey oluyor yani. (ney?)
  • hiiiiç çekilmez valla.

(bkz: düşman başına)