şükela:  tümü | bugün
 • artık türkiye'de de vardır ne mutlu ki... çok tatlı bir şeydir. adından da anlaşılacağı gibi oscar robertson tadında bir hamburgerdir. bir değil iki değil üç tane köftesi vardır.
 • büyük boy seçimle bir menüsü 12,5 ytl ye satilmaktadir. allahtan goruntusu ve tadiyla yedigim kazigin acısını cikarmistir.
 • orta boy'u beni bile doyuran, tam tamına yarım kilo gelen, tutarken elinizin ağrıtabilecek (!) yoğun bir hamburger.

  fakat kesinlikle bir whopper değil.

  böyle bir whopper olamaz. tripple whopper'ın olsa olsa big king xxl'a gidecek bir tadı var zira tuzsuz etten başka bir tat gelmiyor ağzınıza yerken. whopper yediğinde domates'in suyunun tadını almalı, köftenin üzerindeki cheddar'ın damağına yapışmasını hissetmelisin. ama tripple whopper'da böyle şeyler olmuyor, sadece et tadı alıyorsun.

  ancak çok acıkıldığında, yada çok uzun süre tok durulması gerekildiğinde tercih edilecek bir ürün olmuş bence. ama keşke bunu whopper olarak değil de big king markası altında yapmış olsalardı. benim güzel whopper'ımı bu, kesinlikle insan işi olmayan (!), 1200 kalorilik (sadece hamburger) hamburgere bulaştırmasalardı.

  uyarı: yeni çıkmaya başladığınız yada tavlamaya çalıştığınız bir kız ile birlikteyken yenilmemelidir. yani kızın karşısında bol susamlı bir simit yiyin daha iyi!
 • içindeki domatesten oturu whopper denildiğini düşündüğüm azık. yoksa bildiğin big king. pek bi farkı yok. reflüye, kolestrole, kalp krizine de bire bir.*
 • iğrençlikte sınır tanımayan whopper. normalini severek yiyebilirim. fazla et yemekten şikayetçi değilim bir kilo bonfileyi seve seve yiyebilirim ama bu triple'i yediğimde nedense gerçekten pişman oldum
 • kesinlikle nazik bir yeme şekli ile başa çıkılamayacak, ete karşı hissettiğiniz o inanılmaz çekimi en azından 4 saatlik giderebilecek bence hoş bir burger. ama big king xxl'de başıma gelen olayı oldukça yakın bir şekilde yaşamak garip. ancak büyük seçim istemek gerçekten gereksizdir. menünün son aşamalarında artık herhangi bir tad alamaz hale gelmektesiniz. eh iş bu durum sonucuda akşamınız bitiyor. bardır, pavyondur gidemiyorsunuz çünkü gidelecek yerlerde garson vb. gelip "ne alırdınız?" dediğinde "alamam sanırım yerim kalmadı" vb. cevap vermek ayıp kaçabilir. bu durumda kişisel tavsiyem kendinize işkence yapmayıp normal alın. kendi başına hamburgerinin yapılan araştırmalar sonucu bir günlük enerji ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceği hesaplanmışdır. big king'in tahtına yerleşebileceğini düşünmüyorum ancak hayvanlık konusunda kesinlikle çok çok daha üstün.
 • menüsü adrese sipariş edildiğinde çuvalla gelen orgazmik yiyecek. netekim tüketimi küçük kardeşleriyle aynı sürede tarafımdan gerçekleştirilmektedir.
  afiyet olsun.
 • yendikten sonra tuvalete çıkıldığında insan boyutlarında bir dışavurum göstermektedir.

  yedikten sonra edit:gözüm karardı.
 • sabah yeni uyanmış bir bünyeye pek de iyi gelemeyecek , yenildiği taktirde karnınızda göstereceği reaksiyonlara şaşıp kalınabilecek -demeye dilim varmiyor ama- bir besin.
  dışavurumu kesinlikle klonunuzla aynı ebatlardadir ayrica.
 • 1 menüsü ile ile hayvanlar gibi doymanızı sağlayan 12 küsür milyonluk et bombası. örneğin ben saat 4'te yedim, saat 00:30 oldu halen aç falan değilim.