• klibinde asansorde bulunan uzun boylu insani dikkat sahan cikabilir programindaki c sinan sagiroglu tiplemesine cok benzetiyorum nedense. ayrica robbie williams'in en guzel sarkilarindan biri kanimca..
  • robbie williams'in onlenemez yukselisinin doruk noktasi, bu nasil muthis sarkidir, klibi de bu aralar mtv europe'da fresh adi altinda sikca gosterilmektedir.
  • klipte asansordeki cam yarması kızcağız, şahan gokbakarın abmoevinden çıkmış görünümü vermektedir. hatta belki de o'dur..
  • şaşırtıcı derecede iyi bir robbie williams parçası. bu adam sahiden enteresan, bunu kabul etmek lazım. "rock'tan başka müzik tanımam" gibi bir önyargıya sahipken bu kadar iyi bir pop parçası ve gerçekten iyi bir kliple karşılaşmak keyif verici. gerçek anlamda rezil vaziyette olan 2000'lerin müziği (bkz: rap) (bkz: hip hop) içinde robbie williams bile vaha olabiliyor bazen (1). bu arada klipte robbie'nin yanındaki ufaklığa verdiği tepkiler müthiş, her seyredişimde iki büklüm oluyorum gülmekten.

(1) bu rezil ahval ve şerait içinde şu sıralarda sığınılabilecek diğer bir vaha için;
    (bkz: gorillaz)
  • videoya da göz atarak ve eger yamulmuyorsam robbie williamsın mimikleri,ikiz kadınlar,bitmeyen merdivenler,devasa çim labirent,köşk,cocuk ve son olarak lyricler ve özellikle de su mısra "i know what’s coming there’s going to be violence"..bunların hepsi aynı kapıya cıkan kocaman bir bilmece ben buldugumu sanıyorum.
    ipucu the shining.
    edit:anladıgım ve görüldügü üzere yönetmenin tıpkı kubrick gibi diane arbus fanı oldugunu da belirtmeden gecemeyecegim.
  • ingilizce bir diğer anlamı da ot vb. uyuşturucuların kullanımı sonucu bizim tribe girmek diye tabir ettiğimiz olaydır.
  • daha önce de yazılmış ama tekrarlamakta sakınca yok. klip baştan sona the shining'e göndermedir.
  • basta yonetmeni michel gondry mi acaba diye dusundurten cok stilistik, cok eglenceli sadece klibi icin bile izlenebilecek, neden bizden adam cikmiyor sorusunun bi nevi cevabi olan bi klibe sahip robbie harikasi.
  • robbie williams kişisine olan nefretimi azaltan hatta "aferin lan" dedirten klibe sahip şarkı. şarkı da fena değil.
  • şahan gökbakar'ın konuk oyuncu olarak yer aldığı sürreal klibi, gandhi'den alıntı sözleri ve oldukça sağlam vokaliyle robbie williams'ın müzikal kariyerinin zirvesini oluşturmaktadır. klibini ilk izlediğimde rüyama girecek kadar etkilemiştir, emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekir.
hesabın var mı? giriş yap