şükela:  tümü | bugün
  • biçok insanın müzdarip olduğunu düşündüğüm 21. yüzyıl hastalıklarından. deyince, duyunca, hatırlayınca, her türlü anmada gelir bu mide bulantısı. doktorlar bu hastalığın sebebinin "bokunu çıkarmak" olduğunu söylemekte.
  • seninle seks yapmak istiyorum dercesine seninle berlin'e gitmek istiyorum, tümcesinin hatırlatıcısı ve yavşakça sırıtışın kahramanı.
  • reklam son derece yavşak bir kurgu ve subliminal mesaj içeriği ile hazırlanmış. ikimizde aynı otelde ve ucuza kalan kadın teması kadının zekasına vurgu yaparken, daha fazla para veren parayı sorun etmeyen erkek kahramanımız ''giyimi kuşamı ucuz ama yinede ben bu karıyı kütürdetirim'' edasıyla asansörde hadi artık yatalım bakışıyla işi son derece ucuz ve kepaze bir hale sürüklüyor.

şimdi adamın biri çıkıp trivago sayesinde şopar ve leş karılarla aynı otelde kalıyoruz bunun neresi iyi lan dese, cevap ne olur.

kadının biri çıkıp dese ki tüm kadınlar üzerinden neden böyle yavşakça bir reklam kampanyası yürüttünüz ? hepimiz aç ve lüks otel görmek için yanan tutuşan insanlar mıyız ?

seninle berline gitmek istiyorum kısmından hiç bahsetmeye dahi gerek yok.

k: seninle berline gitmek istiyorum
    e: otel berlinde pahallı amk hostelde kalalım
    k: trivago ile gidiyoruz
    e: sanki parasını onlar mı veriyor, travego diye isim mi olur. otobüs markası lan o
    k: öfff amma uzattın tamam ben lüks otelde ucuza konaklayarak gider orada yakışıklı herifle asansörde işi bitiririm.

son olarak: yılların gezicisiyim. ben oteli booking üzerinden bulur, ardından otelle direk iletişime geçerim. booking komisyonunu düşüp bana direk satış yaparmısınız şeklinde. otel ok derse bu şekilde, yok derse booking üzerinden yapar rezervasyonu o parayı otele bırakmam, ibne otel sahibi komisyonu bookinge ödesin. trivago bana bookingten fazla ne öneriyor ? şirket sahibi benimle berline mi gelecek anlamadım ?
  • içinde video player olan tüm mecralarda video öncesinde, ortasında, sonunda, kenarında, köşesinde "reklamı atla" seçeneği olmadan çıkan gerzek reklamları yetmezmiş gibi, yavşak ve samimiyetsiz gülümsemesi ile o konuşan adamın neden olduğu tiksinti veren ruh hali...
  • yil 2016 oldu hala trivago...allah butun pazarlama departmaninizin toptan tepesinden baksin. bu nasil bir reklam kampanyasidir arkadasim? beynimize islediniz, yeter, gercekten de mide bulantisi geliyor, nasil bir sey yaptiniz anlamadim.

ha reklam basarili artik ben anladim, otel arayacaksam trivago. nasil ucak bileti aramak icin skyscannera giriyorsam. ama aklima gelince bile girmiyorum trivagoya. inadina booking.coma bakiyorum agoda falan o kadar. biliyorum siz karsilistiriyorsunuz, umrumda degil. ulke zaten batiyor cekilin de kurtulalim.

tanim: reklamlariyla bikkinlik getiren internet sitesi.