şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda sözlükte gözlenebilen durum. sanırım trol maaşlarında da kesintiye gidildiğinden artık okuduklarımı "herhalde birisi kinaye yapıyor" diye iki defa okuyorum.
    buradan yetkililere seslenmek istiyorum, trollerin maaşlarını bu kadar düşürmeyin hükümeti öveceğiz diye hazır verilmiş metinleri okumadan basıyorlar ama 1 entry'nin altına 100 tane karşıt entry geliyor ters etki yapıyor, adamlar cevap da yazamıyor.
  • troll kısmı yanlış yazılmış başlık, birisi taşır yada değiştirir belki.

son zamanlarda baya baya düştüğünü herkesin fark ettiği kalitedir. savundukları şeyleri ve kullandıkları argümanları zaten azıcık kalitesi olan birisi kullanamaz. sol frame'de ne zaman saçma sapan bir başlık görsem ilk entry'leri yok. daha önceden engellediğim troller açmış oluyor başlığı. eskiden troll'de olsa azıcık eğitimi, bilgisi, görgüsü, aile terbiyesi olurdu, şimdi iş verenleri kıstasları yerlere çekmiş olacak ki nerde gerzek var maaşa bağlıyorlar.

para almadan yapanları hiç saymıyorum bile, onlar paralı troll'lerden daha beter cahiller, daha fazla kalitesizler. çoğu ya çoluk çocuk yada nargile cafelerde takılan vasıfsızlar.

troll kalitesizliğinin bir diğer göstergesi olarak, özel mesajla küfredenler var. bunlara cidden acıyorum. normal bir konuşmada bile küfürlü yazıyorlar. aile terbiyesi almamışlar sanırım. çocuklukları nasıl ortamlarda geçtiyse, anneleri küfür etmemeleri gerektiğini anlatamamış bunlara.