şükela:  tümü | bugün
  • çoğunluğun düşüncesine uymayan herkesi troll olarak gören zihniyetin varlığında, sevilmeyen kişilerin açtığı başlıklara entry girilmemesi yoluyla bu kişilerin sözlükten soğutulmasına ve bu sayede sözlükte tek tip düşünceye sahip insanların kalmasına, düşünce çeşitliliğinin yok olmasına sebep olacak kampanyadır.

trolller vardır, evet. bu varlıklar, çoğunluğun tepkisini çekecek şekilde yazılar yazarak insanları boş yere sinirlendirmek yoluyla eğlenmeye çalışırlar, kendilerince. ancak bu demek değildir ki çoğunluğa aykırı her düşüncenin sahibi bir trolldür. yazarları yanlış yargılamayalım; düşünce sahibi ile trollü birbirinden ayıralım.
  • kampanyanin ilk adimi troll basliklari adiyla bir baslik acip altina troll basliklari yazmaktir. bunlar sonra oylanip gercekten troll bulunursa herkes altindakini siler ve biz de...

uf yazmasi bile zor geldi valla..millet bi de ciddiye alip kotulemis ustelik...kisfmet

editlerden edit begenin: 3 defa troll basligi deyince sacma geliyo di mi kulaga, sanki boyle kapsonu gocugu cekmis troll efendi..ilginc..
  • bunun yerine bence troll entrylerini kötülemeyelim. zaten artık tadı kalmadı. götüm gibi şeyler yazıyorlar. o listede tepeye çıkmak için kasıyorsan hakkını vereceksin kardeşim. yani öyle bir ironik tad yakalayacak, öyle bir ters okuma yapacaksın ki, ben helal olsun deyip o çok kötü butonuna basayım. ama yok. meczupca'yı bile özledim yani. troll olmuşsunuz ama yazar olamamışsınız. yazar diyorum bakın. yazar, yazmak, yazı... bir şeyler çağrıştırdı mı? ha gayret...
  • kesin olan bir şey de, bu troll denen zat-ı muhteremler açtıkları başlıklara yazılan cevap entrylerine tebessüm falan ediyorlarsa bu kampanyaya götleriyle gülüyorlardır.
  • troll'lerin yazdığı entrylerin, açtıkları başlıkların altına bir şey yazmama kampanyası.
    çünkü bunlar demokrasi memokrasi istemiyor. sadece kıl etmeye çalışıyorlar. alet olmamak en güzeli.
    bırakalım kendi çöplüklerinde ötsünler.
  • artık pek bir işe yaramayacak kampanya.

o kadar çok troll var ki artık, onlar birbirlerinin başlıklarına entry girseler yetiyor zaten.
    bir örneği şurada görülebilir: (bkz: devlet üniversitesinde okuyan sevgili)
  • bu kampanyaya rağbet gösterenlerin troll kadar aklı yoktur. zaten troll kadar aklı olan insanlar troll oluyorlar. aklın yolu bir, en fazla iki.
  • kesinlikle kanımın son damlasına kadar destekleyeceğim kampanyadır.
    hep giriyorlar amına koyim. umarım amacına ulaşır.