• troll başlıklar altına girilen salak saçma cevap entrylerinin favlanmaması adına başlattığım kampanyanın ismidir.

sonunda çıldırttınız beni.
    her başlığın altına dont feed the troll yazarak troll besleyen gerizekalılar ve onların kuzeni (bkz: engelle) (bkz: başlıklarını engelle) yazan aptallar, çok zekisiniz harbi.

her aktroll başlığın altında sanki çok inanılmazmış gibi "asıl hırsız sizsiniz" yazan salaklar, size diyorum, iki fav için değer mi lan!

sevgili yazar ve çaylak suser kardeşlerim. lütfen şu fav dilencisi adamların mamasını kesin de şu salak troll başlıklatından kurtulalım. zaten bu fav dilencisi salaklar dışında çoğumuz engelledik bu trolleri, sırf bu aptallar başlıkları doldurdukları için gündem sol frameimizin ırzına geçiliyor.

abi çok cevap vermek istiyorsanız, dayanamıyorsanız gidip adamın nick altına adamın entrysine bkz vererek cevap verin. tanım yapmakla uğraşmadan dilediğinizce laf sokun ama şu paralı köpeklerin başlıklarını iki fav alacaksınız diye doldurmayın.

bunları diyorum ama yine de yapacaksınız, biliyorum. o yüzden suser kardeşlerimden rica ediyorum, şu kendini zeki zanneden kekoların entrylerini favlamaktan vazgeçin. en azından belki yeterince fav alamazlarsa bu aptalca eylemlerinden vaz geçerler. hatta denk gelirseniz özel mesaj veya nickaltına yazmak yoluyla rencide edin, belki akıllanırlar.

not: everything will be fine
    edit: imlalar.
  • başlıktaki eylemi yapmaya bile gerek yoktur. başlığa ve içeriğe bakarsın, troll bir başlıksa; yazarın sayfasına girer, engelle ve başlıklarını engelle butonuna basarak devam edersin.

troller kadar, her canı sıkıldığında başlık açan yazarlar da mevcut. sadece bugün öğretmenlerle ilgili 1000 tane başlık açıldı. halbuki sol framede zaten konu ile ilgili ilerleyen 2 tane başlık mevcut. bir zahmet bu konudaki engin görüşlerinizi de yine bu konu ile açılmış onlarca başlıkta paylaşabilirsiniz. sözlükte en çok favorilenen ve beğenilen entrylere para verilmiyor.
  • daha önce bir de favlıyor muydunuz diye sorduran kampanya talebidir.

aklı başında yazarlar troll başlıklarının sahiplerini engeller, geçer.
  • sonuna kadar desteklediğim, artık herkesin benimsemesi gereken kampanyadır.

herkes gündemdeki trol başlıklardan şikayetçi lakin o başlıkları gündeme taşıyanlar da yine o şikayetçi olanlar. alenen trol olduğu belli olan başlıklara tepki verilmemelidir.

tabi bunu yaparken "trol başlık"dan anladığımız şeyi doğru belirlemek gerekir. kendi görüşünüzden olmayan ya da hoşunuza gitmeyen bir görüşün dile getirildiği her başlığı trol başlık diye yaftalamamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap