şükela:  tümü | bugün
  • nickinden anlaşılacağı üzere bir gerizekalı, ve bunu aşağılamak için söylüyorum. öğretmenlerin 3 ay yatma lüksü olmamalı dediğim için, terörist damgası vurmaya çalışacak kadar at gözlüklü bir sığırdır kendisi. büyük ihtimal atanamayan bir öğretmen, kuyruğuna basılmış kedicik gibi oldu aniden.
  • ülkemizde bulunan vasıfsız ve beceriksiz öğretmenlerden birisi olduğu muhtemel trol yazarımsı.

öğretmenlerin 3 aylık sefalarının başlaması başlığımdaki yazıya istinaden eğitim düşmanı sanması beni ayrı bir mallık.

arkadaşım ben eğitim düşmanı değilim, eğitimin sırtındaki kambur olan vasıfsız öğretmenlere düşmanım.
    memleketin burnundaki boktan (hepsi değil) öğretmenlerin sorumlu olduğunu bilmemek için mal olmak gerek.
  • başkaları tarafından da tespit edildiği üzere zeka özürlü bir adet ak trolldür. iq düzeyi eksilerde bir looser.

(bkz: başlıklarını engelle)
  • siyaset ile yakından uzaktan ilgisi olmayan şahsımı aktroll olmak ile suçlayan shah caspian nickli şahıs tarafından iftira içeriği girilmiş nick başlığım. kendisine gönderdiğim "hangi entrymden bunu çıkardın" sorusuna yanıt gelmemiştir, sizler de araştırabilirsiniz. kendisi çamur at izi kalsın hesabı yapmaktadır.

sebebi kendisinin eğitim düşmanı yazılarını eleştirmiş olmamdır. dikkat ederseniz sadece eğitim düşmanlarının bana saldırdığını görebilirsiniz.

eğitim ve bilim ile savaşan kişilerin daima karşısında durdum ve bunu yapmaya devam edeceğim.

saygıdeğer dürüst yazarlarımızı uyarmayı kendime bir borç bilir, teşekkür ederim.