• gülsem mi, ağlasam mı bilemediğim bir durum. hem trol deyip hem de prim yapmasına katkıda bulunmanın mantıklı bir izahı var mi? sinirlendin mi yazdıklarına, bırak görmezden gel ona verilecek en büyük cevap bu zira. her türlü trole verilecek en iyi yanıt bu.
  • sözlüğün sözlük olmaktan çıkmasının sebeplerinden biri. troll'ü besleyip büyütüp devcileyin bir gündem yaratıcı hâline getirmeye bayılıyorlar. sallamayın yahu.
  • up
    anında edit: up diyerek (daha doğrusu entry girerek) hem bu başlığın yukarıda kalmasına çaba göstermiş oluyorum hem de mesaj veriyorum, nasıl ama :)
    mesajı anlamayan olursa editi: girdiğiniz her entry o başlığın daha popüler olmasına katkı sağlıyor. entry girmeyerek troll başlıklarına bu katkıdan mahrum etmiş olacağınız için eliniz ne kadar giderse gitsin, gitmesin. ne klavyeye hatta ne fareye. entry girmeyin.
  • up
  • neden hala ısrarla yapıldığını anlamadığım eylem. başlığı solda yükseltmek için karşıt görüş taklidi mi yapıyorsunuz hayırdır?
  • belki aralarında @2 hakkını* kullanmak isteyenler vardır. troll trollenemez mi yani?
  • troll kadar aklı olmayan yazar. be amk neyin peşindesin cok mu zor orada yazmamak o başlıkları şişirmemek. bakıyorum hani yillardir gundemde yer alab böyle basliklar var ama hala yaziliyor entry sayisi olmus 4000 nr sikime derman. ne yani amk sen oraya yazmaman gerektiğini bilemeyecek kadar salak misin ? ha yaziyorsun ki demek oylesin.
  • (bkz: alab)
    (bkz: nr)
    türkçe yazma özürlüler tarafından eleştirilen aptallardır.
  • bazı duyarlı olunması gereken durumlarda “up” , “up” diye yazılıyor ya gündemde kalınsın diye. işte bu trollerin açtığı başlıklara da hiç cevap yazmayarak ve onları her gördüğünüzde engelleyerek, sözlükten uzaklaştırabiliriz. zira bu kişilerin sosyal medyada parayla toplum mühendisliği yapmaya çalıştığını düşünmekteyim, ikna edemediklerini de sinir etmekle görevlendirildiklerini zannediyorum. ne kadar yok farz eder ve onları görmezsek sözlükten çekilip giderler.
hesabın var mı? giriş yap