şükela:  tümü | bugün
214 entry daha
  • 600 satoshideki 100küsür btc'lik satış emrinin erimesine canlı tanıklık etmek için açtım grafiği izlerken bi şeyler atıştırıyorum. açın binance'i canlı yayında izleyin pek keyifli.

edit: içinden geçti. 599'da da 30küsür btc vardı bi kaç saniyede sildi attı namussuz.

edit2: içinde gezdiriyor, to the moon diyor.
  • uçuyor gönlümün efendisi

beraber izleyelim...
  • (bkz: #73224750)

az önce 772 satoshiden birazcık sattığım koin. günlerdir daha 400'lere tırmanırken satmayın diyen ben, bu rakamları aslında 7-8 ocak'ta bekliyordum. şimdiki 7-8 ocak beklentim 1000 satoshi.

edit: 1000 satoshiyi de devirdi. 8 ocak 1300 satoshi!

katılmak ve/veya teşekkür etmek isterseniz eğer binance refli linkim.
  • 900 barajini da hic zorlanmadan gecti, son bir haftadir her gun yatirimcisina ortalama %50 kazandirdi. parasi yuksek olana neler kazandirdi neler.
  • listenin en dibindeyken göz kırpıyordu, beni al beni al diye.
    sadece 0.00000017 satoshiydi.
    sen ne ara büyüdün de 1000'lere geldin diye kendisini mıncırmak istediğim coindir.

cryptocurrency dünyasından anlamıyorum ama tron'a adeta gönül bağım var.
  • 1000 satoshi'yi geçmiştir. yatmadan ripple düşer diye ne var ne yok buna ekledim. ripple düşmedi ama toplam hesap tron sayesinde 700'den 900 dolara zıplamıştı. güvenimi boşa çıkarmadı yiğidim.
  • burada bu coin ve ergen justin kardeşimiz hakkında söylediklerimin hepsini bana yedirmiştir. justin, forgive me my lord.
  • günlük kârı %100 olmuş altcoin. dolar bazında 0.15 oldu.

(bkz: tron bey napıyorsunuz)
  • sonraki hedef 1500 satoshi'dir ve muhtemelen 7 ocak'a kalmadan gerçekleşecek.

1050'den satış emri vermiştim, 1100'den tekrar aldım.
  • depth graph ı gif yapılıp izlenilesi, dağıtılası.
527 entry daha