şükela:  tümü | bugün
 • daft punk'ın elinden çıkmış über bir film müziği albümü, buyrun şarkı listesi:

  1. overture
  2. the grid
  3. the son of flynn
  4. recognizer
  5. armory
  6. arena
  7. rinzler
  8. the game has changed
  9. outlands
  10. adagio for tron
  11. nocturne
  12. end of line
  13. derezzed
  14. fall
  15. solar sailer
  16. rectifier
  17. disc wars
  18. c.l.u.
  19. arrival
  20. flynn lives
  21. tron legacy (end titles)
  22. finale

  rateyourmusic.com'daki gibi şarkılara puan verip ortalamasını çıkartacak değilim, ama bazı şarkılar varki, braveheart film müziklerindeki o "hey yavrum benim be" gazını veriyor.
 • yeni bir daft punk albümü olacakmış gibi bekleyenleri biraz üzecek. şarkıların çoğunun justice'den aşina olduğumuz senfonik tınıları var. film müziği havasında olmayan, derezzed gibi bir kaç güzel parça var içinde. gerçi derezzed'in de trailer'daki versiyonu albümdekinden daha güzeldi.
 • daft punk - tron soundtrack in orjinalini sipariş verdim, lakin aralık sonu anca geleceği için dayanamayıp indirdim. sakın bu dinlemeden ölmeyin diyorum. o kadar. yani modern dünyanın klasik müziğini yapanlar daft punk'tır diyordum, 2binli yılların pink floyd'u daft punk'tır diyordum, aha da bu albüm bu sözlerimi pekiştirir nitelikte. klasik bir daft punk albümü bekleyen üzülür. müzikal deha bekleyen sevinir. o kadar.
 • daft punk bunu hazirlarken hans zimmer ile mi calisti acaba diye merak ettirendir. bazi sarkilar oyle ki; alsan "inception ost" diye koysan siritmaz, o derece.. (bkz: the game has changed) he bunu kotu anlamda demiyorum, gercekten cok basarili bir soundtrack albumu olmus. zaten bu benzerlik albumun yarisindan itibaren kayboluyor. daft punk tarzinin disina cikmis, cok da saglam cikmis. kesinlikle dinlenmeli.
 • senfonik ile elektronik bu kadar güzel harmanlanır.bir haftadır sürekli dinliyorum.daft punkın imajıyla *trondaki karakterler ile çok iyi örtüşmüş tabiki.derezzed'ın videosundaki kıyafetleri de tron ortamından nasibini almış.sonradan farkettim ki bir de bonus disk varmış.etti 27 parçalık bir soundtrack.
  cd2: special edition bonus disc
  01. encom, part i
  02. encom, part ii
  03. round one
  04. castor
  05. reflections
 • parçalar birbirinden leziz. lakin bu tarz soundtrackler tek başına winamp'ı açıp dinlemek pek hoş olmuyor. bi boşluk hissiyatı oluşuyor insanda. yani ne bileyim bi klip, bi fragmanla, dinlenmesi gereken şarkılar bunlar. hans zimmer in şarkılarında da aynı tandans mevcut.
  boş beleş internetten gezinirken fonda bu ve benzeri şarkılar çalıyorsa, kalitesinden oldukça şey kaybediyor. en olmadı arabada dinlenmesi bi kaç puanlık bir artış sağlar.
  bu arada bir çok yazarın değindiği gibi buram buram zimmer kokuyor parçalar. christopher nolan son filminde kafadan kullanacağı 4-5 şarkı mevcut.

  daranan daranan dananan....... danannnnnnn (22 ocak 2011 rte'yi ıslıkla protesto yürüyüşü du bakalım ne yazmışlar) dının dının dının.... *
 • koşarken dinlenesi albüm. o kadar gaz.