şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk oyunundan beri oynadığım serinin 6. oyunu. hiç biriniz mi oynamıyorsunuz ibneler açıklanmış fragman bile yayınlanmış bir tane başlık yok. 2018 yılında yayınlanacakmış.

fragman: https://www.youtube.com/watch?v=2hklgedwzh8
  • kazandığım tek yer
  • 2018'de çıkacağına göre 2020 gibi anca oynarım. önce oyun çıksın, sonra dlc'leri, sonra full paket indirime girince görüşürüz.
  • çıkacağını bugün duyduğum oyun. yıllardır hemen hemen serinin tüm oyunlarını oynadım. bunu da bekliyorum. çıkacağı tarihi bilen varsa yeşillendiriverse ne güzel olur.
  • çıkmasını merakla beklediğim oyundur. sadece 4 ve 5 oynadım. 5 muhteşem.
  • (bkz: geliyor gönlümün efendisi)

köprü var la, köprü yapabiliyoruz artık. baz istasyonu falan da gördüm, ama köprü güzel aga, demek komşu adalara veya kendi adamızın ulaşamadığımız yerlerine ulaşabileceğiz.

monument çalma işini gereksiz ve abartılı gördüm.

gel artık.
  • niye gelmiyor lan bu?
    mümkünse 8-9-10 ard arda çıksın parayı basıp almassam en adiyim.
  • ios'a da gelse, ipad pro tabletler de oynansa falan nasıl olur acaba ?
  • ocak 2019'da pc'ye, 2019 yazinda ise konsollara cikacagi duyurulan oyun. gamescom'da bir de trailer yayinlamislar gonlumun efendisi oyun icin.
  • ön siparişten alanlar için aralık ayınca betası yayınlanacaktır. 2018de çıkacak oyun diye lanse edildi hep 2019 olcak daha ortada bişey yok. sikindirik bi ada platformu aynı mekanikler yapmak bu kadar or olmamalıydı. bize öyle birşey sunmalılar ki o zaman hakkaten diyelim iyi ki bekletmişler muazzam yapmışlar.. yoksa trailerinde gördüğünüz gibi tropico 5ten tek farkı grafikleri ve adaları birbirine köprü ile bağlamak. her inşa yapısı aynı hepsi. yeni birşey eklememişler bile.