şükela:  tümü | bugün
  • şu youtube kanalında ikamet eden çocuk. komiklikli videoları var. avustralyalıymış.
  • "trxye" adında bir ep yayınlamaya hazırlanan youtube'cu avusturalya'lı veled.

the fault in our stars için bir şarkı yapmış ve baya patlamıştı zaten. bunu gören emi ve universal australia, abimizi 18. yaş gününde kontratlıyor ve baya iyi prodüktörler ve şarkı yazarlarıyla (kendisi de söz ve müziklere katkıda bulunarak) bir ep yapıyorlar. ep 15 ağustos'ta çıkıyor, kendi yazdığı ilk single happy little pill'de şu anda ortalarda.

lorde ile birlikte yeni nesil okyanusyalı gençler baya iyi geliyor lan! happy little pill baya sağlam olmuş. bunu 18 yaşında bir çocuğun yazmış olması da daha dikkat çekici bence.

dikkatle takip ediniz.

happy little pill
  • tyler oakley ile birlikte değildir, en azindan şu tarih itibariyle. sadece troyler geyigi yapip dalga gecmektedirler.
  • şu son parçası çıktığından beri sürekli tumblr'da denk gelip durduğum için sima olarak biliyordum ama ilk defa açıp bi videosunu izledim. sanırım şimdiye kadar gördüğüm en tatlı youtuberlardan biri kendisi. müzik yeteneği, mimikleri, şapşirik tavırları falan. yerim.
  • 1995 doğumlu bir youtube celebritysi.

trxye ep'si gayet başarılı olan çocuk. youtube'dan dinleyebilirsiniz. her şarkısı güzel.

tyler oakley'le samimiyetinin derecesini tam olarak bilmesem de kıskanıyorum :(
  • yetenekli bir bastard.
  • 6 şarkılık yeni albümü wild'dan yayınladığı teaserlara bakılırsa yine çok güzel işlere imza atmış. bu çocuğun müzik tarzını videolarından fazla seveceğimi bilmezdim ama bildiğin sabırsızlanıyorum artık. teaserlar için burdan, özellikle ease çok güzel olacağa benziyor.
  • yeni albümü wild'ın birinci bölümünü çıkarmış olan sevimli,yetenekli şarkıcı/youtuber.spotify haftalık keşife de düşmüştür.
    klip için buradan
  • yeni ep'si wild güzel olmuş, en çok da wild isimli şarkısını beğendim.
  • blue neighbourhood isimli yeni albümü 4 aralık'ta piyasaya çıkan şarkıcı. oldukça güzel ve akıcı bir albüm yapmış. kesin bir tarz söylemek mümkün değil. pop, indie, dans, elektronik vs aklınıza ne gelirse güzelce karıştırıp hoş bir albüme imza atmış. spotify'ın yeni çıkanlar bölümünde çıkınca dinledim, daha önceden adını duymuşluğum yoktu.