şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • şu an bazi kanallarinda padisahimizin sporcularimizi nasil tebrik ettigini izleyemiyorum. sadece 4-5 tanesinde var bu yayinlar. lutfen tum
  yayinlari kesip padisahimizin tebrigini versinler. yemisim basketbol yari finalini..
 • bu gece yayınlanan tosun paşa da hamam sahnesini kesen devlet televizyonu.

  benim verdiğim paralarla yayın yapan devlet televizyonumuz, benim ahlakımı düşünerek tosun paşa nın meşhur hamam sahnesini makaslamıştır. artık tv de öpüşme sahnesi filan görmeyi geçiyorum (ki 1980lerin trt'sinde ve türkiye'sinde mavi ay dizisinde filan bu sahneler makaslanmıyordu) sansür her haliyle hayatımızıda. bir takım yöneticiler benim ahlakımı nasıl yönlendireceklerini çok iyi düşünüyorlar.

  yanlız şöyle bir sorunum var. bu sahneyi kesmeyi düşünen, akıl eden her kimse kendi sapıklığına nasıl bir çözüm bulacak?

  arkadaş, bu ülkede adile naşit 'in çıplak omzunun görünmesinden tahrik olacak, ahlakı bozulacak, abdesti kaçacak bir kişi varsa, biz bu ülkeyi kapatıp gidelim harbiden. nasıl bir kafasınız siz, nedir olayınız anlamıyorum gerçekten. daha söylenecek çok şey var da. malum ileri demokrasi. düşünmek serbest, ifade etmek tehlikeli olabilir malum.
 • elektrik faturası paralarini işlerine geldiği zaman helal gelmediği zaman haram edenlerin izlediği islamcı televizyon kanalı. trt bu toprakların diliymiş. senin dilinden konuşunca anlaman kolay oluyor tabii.
 • türk spor tarihinin en büyük başarılarından birini bir boktan telefon konuşmasının ardında heder eden, insanın midesini bulandıran bir kurumdur. hızını alamayıp güya izleyici yorumu bile okudular şu şekilde:

  - izleyicimizin mesajı: "başbakanımız tebrik mi etmiş gerçekten sporcularımızı hemen?"
  - *büyük bir heyecanla, ağzından tükürükler saçarak: "evet, evet telefonla tebrik etti, çok önemli bir olaydı bu; kameralarımız da oradaydı"

  he amına koyiim buydu bu gece en büyük olay, aferin size.
 • evrim teorisini çürüteceğim derken maymun olmak hissiyatına kavuşanların bayıldığı devlet kurumu.
  bilimsel yayın yapmadığı için, halkı aldattığı için eleştirilmektedir. evrim teorisi'ni maymunculuk sanan şebeleklerin daldan dala zıplarken nurlu dübürlerini gösterip durması da ayrı bir skandal.
 • spiker alımında torpil falan yapmamıştır. şu yeni alınanlara bakınca standart biçimde bir seçme yöntemleri olduğu açıkça görülüyor.

  [ayrıntılar şöyle http://www.memurlara.com/…278.htm?interstitial=true]

  ahmet böken - stv haber genel yayın yönetmeni
  ahmet torun - stv haber müdürü
  cumali çaygeç - stv haber editörü
  cavit atasever - stv haber editörü
  mehmet çığın - stv haber programları editörü
  meryem özkurt - stv’de ahmet böken’in programının yönetmeni
  rahmi şener- stv
  sedat dalda - stv
  hasan basri erden - cihan haber ajansı
  burhan torunlar - cihan haber ajansı
  volkan makar - cihan haber ajansı
  gökhan kulaş - cihan haber ajansı
  nuri coşar - cihan haber ajansı
  fettah erdurur - cihan haber ajansı
  halil ibrahim özemiş - cihan haber ajansı
  servet dağ - cihan haber ajansı
  ilyas dal - zaman
  erkan söğütçü - zaman
  murat kaban - zaman
  abdülkadir beşikçi - aksiyon dergisi
  ercan baysal - kanal 7
  murat nuhoğlu - kanal 7
  erdoğan baycan - kanal 7
  yasemin demirhan erden - kanal a
  faruk ayaz - kanal 24
  anda ayva - kanal a
  yalçın salay - aksiyon dergisi
  ertan ömeroğlu - kanal 7
  uğur alıcı - kanal 7 - iha/ tbmm tv
 • geçende bir arkadaş anlattıydı, isim vermeyeyim, trt ankara'dan birileri ile yemeğe gitmiş. 5 tane erkek, sürekli birbirilerinin arkasından sakin ve sempatik bir şekilde ibne, homo, momo, ağzına vericem onun diyormuş. arkadaş da yurtdışında senelerini geçirmiş, seneler sonra çok kısa süreliğine yurda döndüğünden trt ekibini kendi aralarında orjiler düzenleyen, her türlü ortama katılan bir grup eşcinsel sanmış. ankara'da ve devlet teleizyonunda nasıl olup da açıkça eşcinsel tutunabildiklerini sorunca çok kızmışlar, bozulmuşlar, aaa maa demişler. şimdi olay komik de, benim için asıl hadise benim de hikaye anlatılırken, yani sonuna gelmeden, olaya hemen inanmam oldu sanırım. trt'de çalışan orjisever 5li gey dostlar nedense tuhaf gelmedi bana. sanırım sebebi şu aşağıda saydığım programlar'ın isimlerinde gizli

  (bkz: bir başka gece) (''yayına hazırlayan ve emeği geçen bir başka gece ekibi'' diye bir şey var)
  (bkz: bizden size)
  (bkz: şans topu) (bu isimli bir program olduğundan çok emin değilim)
  (bkz: cumartesiden cumartesiye) (keçiören belediyesi havuzunda, tontonlu, ponponlu, cum ertesili)
  (bkz: turnike)

  bu isimlerin hepsinin tesadüfen seçilmiş olmayacağına inanmak istiyorum ben.
 • uydu kullanan birisi olarak darwin'i bitiren balık haberinden sonra 1713. sıraya koydum bu kanalı. eurotic tv'lerin falan arasında. yerini buldu.
 • olimpiyatta 2 sporcu ilk 2 yapip tarih yaziyor, bunlar ise basbakanimiz basbakanimiz diye atletlerin basina ususuyor.

  utanc verici lan. kisisel tatmin kanali olmuş iyice.
 • az önce mesaj attım kendilerine ve "lütfen saygıdeğer başbakanımızın, biricik padişahımızın telefon görüşmesini tam olarak izleyemedik, bir kez daha yayınlayın lütfen" diye yalvardım. umarım beni kırmazlar, çünkü bu gece 40 kez izleyince tam anlayamadık o görüşmeyi, sabaha kadar daha çok süre var, 100e tamamlarlar inşallah.

  bunlar nasıl dil darbeleri, nasıl bir yalama şeklidir arkadaş. yemin ederim iğrendirdiler spordan beni, bundan sonra türkiye altın madalya aldı falan diye sevinirsem adam değilim.