• dünya kupasında rezilliğin dibine vurmuş kanal.

açılış maçındaöve öve bitiremeyip resmen katar propagandası yaptılar. iran-ingiltere maçında spiker oyunda bile olmayan serdar azmun mu neyse o iranlı topçuyu övüp durdu. adam oyuna girdi boş kaleye topu direğe çaktı. sonunda çok övdüğü iran 6 tane yedi. hollanda senegal maçında spiker sürekli lafı "senegalin hocası 2002 de oynamıştı nasıl koymuştuk"a getirdi. yine oyunda olmayan memphis depay'ı övdü durdu. ilk golden sonra gole giden pozisyonda ayağına top çarptı diye golü neredeyse depay'a yazdıracaktı.

an itibariyle abd-galler maçı var. trt 1 de çakma alparslan senaryosuyla malum kitlenin beyinlerini uyuşturmakla meşguller. trt spor denilen kanalda ise maçın sesi var ama ekran simsiyah.

spora bile siyaseti karıştırdıktan sonra artık hiç kimse trt için "propaganda kanalı değildir" diyemez. bir an önce kapatılması gerek.

edit: an itibariyle açık yayını ip tv'den izliyorum. bu utanç da trt ye yeter diycem de utanma duyguları var mı bilemiyorum.
  • şu an bazi kanallarinda padisahimizin sporcularimizi nasil tebrik ettigini izleyemiyorum. sadece 4-5 tanesinde var bu yayinlar. lutfen tum
    yayinlari kesip padisahimizin tebrigini versinler. yemisim basketbol yari finalini..
  • bu gece yayınlanan tosun paşa da hamam sahnesini kesen devlet televizyonu.

benim verdiğim paralarla yayın yapan devlet televizyonumuz, benim ahlakımı düşünerek tosun paşa nın meşhur hamam sahnesini makaslamıştır. artık tv de öpüşme sahnesi filan görmeyi geçiyorum (ki 1980lerin trt'sinde ve türkiye'sinde mavi ay dizisinde filan bu sahneler makaslanmıyordu) sansür her haliyle hayatımızıda. bir takım yöneticiler benim ahlakımı nasıl yönlendireceklerini çok iyi düşünüyorlar.

yanlız şöyle bir sorunum var. bu sahneyi kesmeyi düşünen, akıl eden her kimse kendi sapıklığına nasıl bir çözüm bulacak?

arkadaş, bu ülkede adile naşit 'in çıplak omzunun görünmesinden tahrik olacak, ahlakı bozulacak, abdesti kaçacak bir kişi varsa, biz bu ülkeyi kapatıp gidelim harbiden. nasıl bir kafasınız siz, nedir olayınız anlamıyorum gerçekten. daha söylenecek çok şey var da. malum ileri demokrasi. düşünmek serbest, ifade etmek tehlikeli olabilir malum.
  • elektrik faturası paralarini işlerine geldiği zaman helal gelmediği zaman haram edenlerin izlediği islamcı televizyon kanalı. trt bu toprakların diliymiş. senin dilinden konuşunca anlaman kolay oluyor tabii.
  • türk spor tarihinin en büyük başarılarından birini bir boktan telefon konuşmasının ardında heder eden, insanın midesini bulandıran bir kurumdur. hızını alamayıp güya izleyici yorumu bile okudular şu şekilde:

- izleyicimizin mesajı: "başbakanımız tebrik mi etmiş gerçekten sporcularımızı hemen?"
    - *büyük bir heyecanla, ağzından tükürükler saçarak: "evet, evet telefonla tebrik etti, çok önemli bir olaydı bu; kameralarımız da oradaydı"

he amına koyiim buydu bu gece en büyük olay, aferin size.
  • evrim teorisini çürüteceğim derken maymun olmak hissiyatına kavuşanların bayıldığı devlet kurumu.
    bilimsel yayın yapmadığı için, halkı aldattığı için eleştirilmektedir. evrim teorisi'ni maymunculuk sanan şebeleklerin daldan dala zıplarken nurlu dübürlerini gösterip durması da ayrı bir skandal.
  • geçende bir arkadaş anlattıydı, isim vermeyeyim, trt ankara'dan birileri ile yemeğe gitmiş. 5 tane erkek, sürekli birbirilerinin arkasından sakin ve sempatik bir şekilde ibne, homo, momo, ağzına vericem onun diyormuş. arkadaş da yurtdışında senelerini geçirmiş, seneler sonra çok kısa süreliğine yurda döndüğünden trt ekibini kendi aralarında orjiler düzenleyen, her türlü ortama katılan bir grup eşcinsel sanmış. ankara'da ve devlet teleizyonunda nasıl olup da açıkça eşcinsel tutunabildiklerini sorunca çok kızmışlar, bozulmuşlar, aaa maa demişler. şimdi olay komik de, benim için asıl hadise benim de hikaye anlatılırken, yani sonuna gelmeden, olaya hemen inanmam oldu sanırım. trt'de çalışan orjisever 5li gey dostlar nedense tuhaf gelmedi bana. sanırım sebebi şu aşağıda saydığım programlar'ın isimlerinde gizli

(bkz: bir başka gece) (''yayına hazırlayan ve emeği geçen bir başka gece ekibi'' diye bir şey var)
    (bkz: bizden size)
    (bkz: şans topu) (bu isimli bir program olduğundan çok emin değilim)
    (bkz: cumartesiden cumartesiye) (keçiören belediyesi havuzunda, tontonlu, ponponlu, cum ertesili)
    (bkz: turnike)

bu isimlerin hepsinin tesadüfen seçilmiş olmayacağına inanmak istiyorum ben.
  • spiker alımında torpil falan yapmamıştır. şu yeni alınanlara bakınca standart biçimde bir seçme yöntemleri olduğu açıkça görülüyor.

[ayrıntılar şöyle http://www.memurlara.com/…278.htm?interstitial=true]

ahmet böken - stv haber genel yayın yönetmeni
    ahmet torun - stv haber müdürü
    cumali çaygeç - stv haber editörü
    cavit atasever - stv haber editörü
    mehmet çığın - stv haber programları editörü
    meryem özkurt - stv’de ahmet böken’in programının yönetmeni
    rahmi şener- stv
    sedat dalda - stv
    hasan basri erden - cihan haber ajansı
    burhan torunlar - cihan haber ajansı
    volkan makar - cihan haber ajansı
    gökhan kulaş - cihan haber ajansı
    nuri coşar - cihan haber ajansı
    fettah erdurur - cihan haber ajansı
    halil ibrahim özemiş - cihan haber ajansı
    servet dağ - cihan haber ajansı
    ilyas dal - zaman
    erkan söğütçü - zaman
    murat kaban - zaman
    abdülkadir beşikçi - aksiyon dergisi
    ercan baysal - kanal 7
    murat nuhoğlu - kanal 7
    erdoğan baycan - kanal 7
    yasemin demirhan erden - kanal a
    faruk ayaz - kanal 24
    anda ayva - kanal a
    yalçın salay - aksiyon dergisi
    ertan ömeroğlu - kanal 7
    uğur alıcı - kanal 7 - iha/ tbmm tv
  • uydu kullanan birisi olarak darwin'i bitiren balık haberinden sonra 1713. sıraya koydum bu kanalı. eurotic tv'lerin falan arasında. yerini buldu.
  • az önce mesaj attım kendilerine ve "lütfen saygıdeğer başbakanımızın, biricik padişahımızın telefon görüşmesini tam olarak izleyemedik, bir kez daha yayınlayın lütfen" diye yalvardım. umarım beni kırmazlar, çünkü bu gece 40 kez izleyince tam anlayamadık o görüşmeyi, sabaha kadar daha çok süre var, 100e tamamlarlar inşallah.

bunlar nasıl dil darbeleri, nasıl bir yalama şeklidir arkadaş. yemin ederim iğrendirdiler spordan beni, bundan sonra türkiye altın madalya aldı falan diye sevinirsem adam değilim.
hesabın var mı? giriş yap