şükela:  tümü | bugün
  • bak bak çomara bak allah razı olsun bugüne kadar tüm maçları şifresiz vermişmiş bok atamazmışız. ulan ödediğim elektrikten kullandığım telefona trtye para ödüyorum, bak gözünü aç iyi oku:

sike sike izletecek tabi bana o maçları !
  • 23 nisan 2011'ın ilk saatlerini çağrı'yla taçlandıran televizyon kanalı.
  • faturalarda trt vergisi al, sonra git digiturk usakligi yap.
    su yapilan resmen "insan yerine konmak istiyorsaniz digiturk alin" demek gibi birsey.
    umarim mac baslamadan yedirirler bu sozleri bana.
  • ne şifresi ulan!
    hazırlamışım çerezimi.göt gibi şifreli ekrana bakakaldım!
  • leyla ile mecnun dizisi yerine başbakanla şeçim özel programı yayınlayan kanal.

hangi hakla gün boyu yayın akışında leyla ile mecnunu yayınlayacağım derken son dakika kimseciklere haber vermeden yayın akışını değiştiriyorsun. bi dolu kanalın var git orda göster şeçim özeli.

lanet olsun sizin yaptığınız, yapacağınız işe.
  • hayatımda gördüğüm en taraflı yayını yapan devlet kanalı...

seçim özel programında kemal kılıçdaroğlu'nun karşısında, dört yazar ve bir sunucusuyla tam anlamıyla taraf olmanın cılkını çıkaran bir programa ev sahipliği yapmaktadır...
  • an itibariyle hababam sınıfıının "şaka yapalım dedik, işleri -bombok- ettik" şarkısını sansürlememesiyle şaşırtmış tv kanalı.
  • bilal oğlan biss key'i bir türlü giremedi diye şifreyi kaldırdılar kesin.
  • madem yapılan anlaşma gereğiydi niye ikinci yarı açtınız? siz yaptığınız anlaşmaya da mı uymuyorsunuz? madem böyle bir anlaşma vardı niye maçtan 15 dakika önce duyurdunuz? akpli yöneticiler neden hep böyle?
  • trt'ye küfrü bıraktım "sene olmuş 2016 hala biss key girmesini bilmeyenler var" diyen dallamalara küfretmeye başladım. sene olmuş 2016 biss key desteklemeyen uydu alıcıların varlığından bihaber tipler var.