şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1447 entry daha
  • aynı filmleri gösterip gösterip duruyor artık.
    beyaz tv'den farkı kalmadı.
  • açıldığı günden bu yana her ay mutlaka ben-hur yayınlayan kanal. müslümanlığın kalesi ,dini bütün trt'de her ay bir defa hz. isa'nın hikayesi. bu ne perhiz? yakışıyor mu hiç? kızmıyorlar mı yukarıdan bir yerlerden? nasıl bu kadar izin çıkıyor bu hıristiyan propagandasına? yoksa bir mesaj mı vermeye çalışıyorlar, napıyorlar anlamadım ^^

yönetim uyuma. biraz da hz. musa'nın öyküsünü izlemek istiyoruz. bundan sonraki hedefiniz the ten commandments olsun, please. hem sinema klasiği, hem 3.5 saatlik yayın akışı garanti. hz. muhammed'in hayatını anlatan the message 'ı yayınlayacak haliniz yok nasıl olsa *
  • şu devirde hala arthouse film, klasik müzik konseri yayınlıyor diye sevinmek ayrı bi yapmacıklık da hadi internette mahir olmayan orta yaş üstüne hitap ediyor diyelim. duvara gölgesi yansıyan çıplak kadın bedenini, şarap şişesini sansürleyecek kafada, disiplinde bir kanalı önermeniz, tavsiye etmeniz falan... ya hadi... hadi...
  • lütfen filmleri dublajlı yapın. altyazı okumaktan başım ağrıyor.
    hadi ingilizce öğrenelim dedik. peki iran filmleri için farsça mı öğrenelim?

hesabın var mı? giriş yap