şükela:  tümü | bugün
  • kültür deryası erkektir. sanat sepet mevzularında bayrağı önde taşıyandır. "film izlemeye mi geldik, dert sahibi olmaya mı geldik belli değil" şikayetinde bulunacağın bir fransız filmi gibidir. bienaldir, baledir, şiir dinletisidir.
  • (bkz: kadınların trt 2 gibi erkek yerine yaban tv gibi erkek seçimi)
    *
  • tam olarak boyle bir adamla 2 bulusma boyunca flort etmistim. ilkinde etkilemeye calisiyor diye dusundum ondan boyle. ikincisinde tam bir kultur sanat programina donustuk fakat sohbet etmiyorduk ben daha cok sunucu rolundeydim. sadece aralarda beyefendiye goruslerini sorma ve arada icecegimden bir yudum alma sansim vardi. kac saat gecirdik bilmiyorum, gecenin sonunda mekan kapanmak uzereydi. hala konusuyordu. hala anlatiyordu artik ilgimi ceker gibi bile yapma gereksinimi duymuyordum.nasilsa tum gece o konusmustu.
    o gunden sonra sig bir kadin oldum. bir erkek kultur sanat ateseligi yapacaksa bile ya karsilikli olarak konusacagiz ya da bu konu hic acilmayacak diye kendime soz verdim.
    beyefendi haliyle gece fluariyla uyumus olmasindan hareketle ertesi sabah gelen mesaj: gunaydin dun gece seni cok bunaltmadim degil mi?..
    gulsem mi aglasam mi 3 yil gecti unutamiyorum.