şükela:  tümü | bugün soru sor
307 entry daha
  • belgesellerinin tümünü izledim, artık 2. hatta 3. turumu atıyorum. favorilerim tabii ki çağan şekercioğlu'nun doğa belgeselleri ve kemal uçar'ın sunduğu tarih belgeselleri.

bana jeolojiyi sevdiren ve bölümü seçmeme sebep olan etmenlerden birisi dünyamız nasıl oluştu belgeselleridir. yayınlayın bir daha bakayım.
  • vahşi hayat belgeselleri sayesinde tv açmamı sağlayan nadir kanallardan olsa da arada politik mesaj veren yapımlarla iğrençlik mertebesine ulaşma eşiğindedir. siyasetin bulaşmadığı başka bir şey kaldı mı acaba?
  • (bkz: daha güzel bir hayat) gibi bir efsaneyi her seferinde ayrı bir zevk alarak izliyorum.
  • internet yayini bir olan bir olmayan kanal. ya da telif melif ayagina yurtdisina mi vermiyorlardir nedir...
  • en son somali’de kerpiçten yapılma tabanı toprak kuran kurslarında kursakları açlıktan kurumuş çocukların huşu içinde olduğunu iddia eden yayını belgesel diye çevirip çevirip yayınlıyordu
    belki de islamın sefalete olan etkisine viral ayarlamışlardı
    bilemedim
  • 'en tehlikeli okul yolları' belgeseline ölüp bittiğim kanal. elimde olsa yirmi dört saat boyunca o belgeseli izlerim. müthiş bir iş. bu tür insan hikayelerini hayvan belgesellerine tercih ediyorum.
  • bizleri paralı kanallardan kurtaran kanal. dmax ile birlikte favorim.
  • yapım ve sunum banu avar tarafından yapılan belgesellerini büyük keyifle ve ilgiyle izlediğim belgesellerdir.
  • arada güzel şeyler çıksada propagandadan eksik kalmıyorlar.
24 entry daha