şükela:  tümü | bugün
  • ben trt de böyle bir namussuzluk yapılabileceğini düşünmüyorum. böyle bir şerefsizliği ancak orospu çocuğu, vatan hainleri yapar. trt de böyle kansız gavatların çalışıyor olması demek, onları oraya yerleştiren başka orospu çocuklarının varlığına işarettir. kimse bana devlette, atatürk ve türk düşmanı olanların devlette görevli olduğunu söylemesin. türkiye cumhuriyeti devleti'nde görevli olup türk ve atatürk düşmanı olanlar katıksız orospu çocuğudur. bu yüzden böyle bir olayın olduğunu sanmıyorum.
  • üstündeki yazıları da merak ettiğim imzadır. iyimser olursak eğer başka bir bölümde kullanılmış bir modelleme değiştirilmeden tekrar kullanılmış olabilir.
  • sorumlusu neher prodüksiyon'dur. hatta yapım çok tutmuş, filmini çekeceklermiş.

ammar gündüz denen zatı muhteremin kaleminden çıktığı anlaşılıyor.

siyasal islamcı sıçmığı arkadaşımızın twitter adresi.
  • açıklamasının "sehven olmuştur" şeklinde olacağı mesajdır.
  • türkiye radyo televizyon kurumu'nun türkiye'de, türk televizyon kanalında türkiye cumhuriyeti kurucusu atatürk' e hakaret edilen rezilliği yayınlaması olayıdır.

sorgulanmalıdır, öyle kabullenip kenara atılmamalıdır.
  • bu durumları görünce, çocuklarımızın geleceği için üzülüyorum.
  • feto işidir, feto böyle mesaj vermeye bayılır. yüksek ihtimalle bu çizgi filmi yapanlar arasında fetocu var.
  • insan gerçekten hayret ediyor. o imza cumhurbaşkanı imzası olsa neler olurdu diye düşünüyorum.
  • yeryüzündeki en lüzumsuz tv kanalında dönen kolpa bir yayında geçen kepazelik.
    ki tepeden tırnağa tüm kanalları ile trt bence sülük gibi, direk vatandaş sömürücüsü bir yayın organıdır, yandaş çiftliğidir, iktidar metresidir.
    2017 biterken hala bandrol ücreti adı altında akıl almaz şeylerden okkalı para tırtıklayan bir propaganda borazanına bu halk daha ne kadar tahammül edecek merakla bekliyorum.