şükela:  tümü | bugün
  • türkiye radyo televizyon kurumu'nun türkiye'de, türk televizyon kanalında türkiye cumhuriyeti kurucusu atatürk' e hakaret edilen rezilliği yayınlaması olayıdır.

sorgulanmalıdır, öyle kabullenip kenara atılmamalıdır.
  • bu durumları görünce, çocuklarımızın geleceği için üzülüyorum.
  • feto işidir, feto böyle mesaj vermeye bayılır. yüksek ihtimalle bu çizgi filmi yapanlar arasında fetocu var.
  • insan gerçekten hayret ediyor. o imza cumhurbaşkanı imzası olsa neler olurdu diye düşünüyorum.
  • yeryüzündeki en lüzumsuz tv kanalında dönen kolpa bir yayında geçen kepazelik.
    ki tepeden tırnağa tüm kanalları ile trt bence sülük gibi, direk vatandaş sömürücüsü bir yayın organıdır, yandaş çiftliğidir, iktidar metresidir.
    2017 biterken hala bandrol ücreti adı altında akıl almaz şeylerden okkalı para tırtıklayan bir propaganda borazanına bu halk daha ne kadar tahammül edecek merakla bekliyorum.
  • ortamlarda (bkz: mustafa kemal ortak değerimizdir) dersin kim bilecek!
  • trt'den aklın mantığın aldığı çizgi filmler beklemek gülünç olurdu zaten,adamlar bizden aldıkları vergilerle önderimizi kötülüyor. hiç zannetmiyorum ama bekleyelim biraz, bakalım bu konuda kim ne yapacak...

edit:imla
  • ne kadar pis, basit oyunlara başvuruyorsunuz. allah belanızı versin.
  • rtük üzerinden de şikayet edilemeyen müsvedde yayın.
    şikayet edilememesinin sebebi(belki ben beceremedim) bu çizgi filmin adının listeden çıkmaması. listeden adı çıkmayınca da şikayet formu onaylanmıyor.
  • şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler vakasi olmus. soz konusu cizgi filmde ben "kotu" adami tutuyorum zaten. o derece kotu savunulan bir muhafazakarlik mesaji var ki yapimin... proje ureten, bisey yapan hep "kotu adam" gurgen. adamimsin gurgen, yalniz degilsin :)

saka bir yana; ataturk'un manevi hatirasina yapilan da terbiyesizliktir!