• sadece imzayı değil imzanın olduğu metni de almışlar. ilgili metin şöyle "ülkesini, yüksek istiklalini korumasını bilen türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır."
  • videoyu tam olarak bulup izleyemedim malesef. ama şu replik:
    -onu sıkı bağlamana gerek yok nasılsa bir şey yapamaz...

bana artniyetli gibi geliyor. hadi imza tesadüf diyelim. arkasından gelen bu replik ney ? tesadüf üstü tesadüf mü ? (bkz: occam'ın usturası)

kimsenin günahını almak istemem. şu repliğin geçtiği anları da izleyemedim videoda. lakin bana artniyetli, kasıtlı gibi geliyor. çok absürd bir mizansen oluşturulmuş sırf bu eklemeyi yapabilmek için. ya da ben uzun zamandır çocuk çizgi filmi izlemiyorum. adam durduk yere not almaya başlıyor. sonra soruyor bu notu napayım diye. not da okunur şekilde ekranda gözüküyor. ve bu not için onu bağlamana gerek yok nasılsa bir şey yapamaz deniyor. ilginç.

türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup da atatürk'ten nefret eden insanların olması üzücü. tamam okullarda vesaire beyin yıkarcasına çocuklara atatürk sevgisi aşılanıyor lakin aklı başında insan atatürk'ün yaptıklarını tarttığında zaten ona hakettiği değeri veriyor. vermeli.
  • sübliminal mesaj için yıldızlarla "sex" yazan walt disney'den sonra çizgi film sektöründe görülmüş en büyük rezillik. google'a el yazısı yazınca çıkan görseli kopyala yapıştır yapmışlar. m.kemal'in imzasını kullanarak vermek istedikleri mesaj ekşi sözlük dekriptasyon ekibince çözülmeye çalışılıyor. savcıları göreve çağırıyorum, azmi tutuklanmalı.
  • gündemde kalması gereken aşağılık olay.
    sabırrrrr ver bize allahım :(
  • açıklaması çok güzel yapılmış hala eleştirmenin ne manası var anlamadım. "el yazısı png" yazınca bu çıkıyor ilk sırada google'da bu kadar basit. ne yazdığını okumayan çat diye oraya ekleyen grafiker de biraz malmış onu da es geçmeyelim.
  • yalnız çizgi dizinin adı istanbul muhafızları. bir kez izleseniz ne berbat bir şey olduğunu anlarsınız. asıl skandal o. dizinin kötü kahramanı bir bilim adamı. ortaokulda tarih dersinden geçemediği için diplomasını alamıyor ve uzay çalışmalarını resmileştiremiyor. astronot olma hayali tarih dersine bağlı. ilk seyrettiğimde şok olmuştum. bence buna da bir açıklama yapması lazım prodüksiyon şirketinin.
  • bu hafta için sanırım çarşambaydı, yine her sabah olduğu gibi işyerinde yemek üzere kahvaltılık ve ara öğünlük hazırlıyordum ve yiner hergün yaptığımız gibi o esnada oğluma çizgi film açmıştım o saatte trt çocuk ile istanbul muhafızları oluyor. bu çizgi film hakkında ve bu bölüm ile ilgili biraz spoiler vereyim; ismindende anlaşılacağı üzere olaylar istanbulda geçiyor istanbulun her yerini güzelce oturmuş çizmişler herşey türkçe iyi güzel, kötü bi adam ile salak yaveri var bunlar dünyanın yönetimini ele geçirip hükmetmek istiyor 4-5tane de çocuk var bunlarda iyi çocuklar dünyayı kurtaranlar. bu bölümde kötü adam bir zaman makinesi yapıyor videoda görülen yerde çocukları tuzağa düşürüyor ve yakalıyor salak yaverine onları sıkıca bağlamasını söylüyor yaver bu esnada not alıyor. sonra imzayı atıp kötü adam patronuna notu gösterek "peki bunu napayım" diyor kötü adam da "onu sıkı bağlamana gerek yok nasılsa bir şey yapamaz" diyor. sonra salak yaver bunları zindana götürüyor çocuklar bu avarelin elinden bir şekilde kurtuluyorlar ve kötü adamın planını altüst ederek yine kahraman oluyorlar.

o gün imzayı görünce çok şaşırmış atatürke aşağılamaya çalışma mesajını direk anlamıştım ve o esnalarda alelacele evden çıkmak üzereliğin verdiği etkiyle çok ta üstelememiştim (unutmuşum). benim gibi imzayı farkederek konuyu buraya taşıyan kullanıcıyı da tebrik ediyorum . duyarlı olmak lazım
  • açıklamayı okudum. ben ikna olmadım.
    ikna olmamam onlar için önemli değil elbette.
    bakın (bkz: #63481910) burada ne anlatılmış 2016’da.

(bkz: geçen sene bu gün) ~

o ekran ve konuşmanın aynı ana denk gelmesine beni ikna edemezsiniz. bu çöpün sinemasını da çekiyormuşsunuz ya beter olun.

tanıdığım 1 kişi bile giderse tüm ilişkimi keseceğim. sözüm söz.
  • daha fazla tepki gösterilmesi gereken bir hainliktir.
  • madem bu aptalca girişimde bulundunuz, arkasında durabilecek kadar yüreğiniz olsun, dansöz gibi kıvırmayın. siz aynı pencereden dünyaya bakan güruh, yaptığınız her işte böyle yalancı, kaypak, namert olmak zorunda mısınız?

neyse...
    bu zavallıların savunmasını geçtim, asıl konu trt'nin trajikomik açıklaması ve böyle bir yapımı kontrol etmeden yayına sokmasıdır. sorumlular bedelini ödemeli.
hesabın var mı? giriş yap