132 entry daha
  • affiniza siginarak cok acik konusacagim.

utku siksin sizi tamam mi?
  • evet çocuğa dahi tahammüllleri yok bu aşikar. ancak bir çocuğa niçin bu söyketilir ki kendi ideolojilerimizi neden cocuklara dayatiyoruz.
    bu çocuk yayından alındı. ailesi iyi bir şey yaptın hata onlarda der çevresi bunu suçlar arkadaş çevresi başka şey der. yani buna gerçekten gerek yok. çocukları kullanmaktan vazgeçmeliyiz.

edit inatla kaz dağlarını savunmadığımı söyleyen suserler var. bakın evet dokunulmaması lazım evet sesimizi çıkarmamız lazım ama çocuklar üzerinden değil. bunun nesini anlamıyorsunuz ki. olumlu olumsuz hiçbir şeyin çocuklar üzerinden yürütülmesinden yana değilim.
    bir de doğayı korumanın bir ideoloji olmadığını söyleyen en az on yazar oldu. doğayı korumak bir ideoloji değil evet ama bunu bir devlet kanalını kullanarak dile getirmek bir ideoloji. kendileri yapsın neden çocuğu kullanıyorlar. hiç sanmıyorum ki çocuğun ailesine gidip ben televizyona bağlanıp bunları dile getireceğim dediğini. çocuklar konusunda hasassım olay bu.
    daha fazla mesaj atıp durmayın.
  • tabiatın değerini bilen çocuk; aferin. ailesi tembihlemiş olsa ne yazar? birileri bir çocuğu tembihleyecekse kafa kesmekle, çocuk yaşta evlenmekle değil doğayı korumayla tembihlesin hem! ayrıca bu olay gündemde kalmalı ki sen değil o sesini kesenler utansın, tarihte kara leke olarak anılsın...ben böyle yayıncılığa vergimi de hakkımı da helal etmiyorum.
  • akp zihniyetine oy verenler giderek azalıyor. kalan kemik kadro ise ya orta yaş üstü ya da akp’den maddi kazanç ve çıkar peşinde. orta yaş üstü insanların vakitleri kısıtlı. yetiştirdikleri çocukların bir çocuğu gözünü açtı. ailesine söyleyemese de verdikleri oylar farklı partiye. biz yaşlılığımızda görürüz ama çocuklarımızı zorda kalmış batağa sürüklenmiş devletin başına geçen insanların yönettiği bir ülke bekliyor.

tanım: devlete laf uzatan cehapeli pekeke yandaşı bir terörist çocuk
  • ülkede alternatif medya mı kaldı ki, ulan şöyle bi miras kalmadı ki sağlam bir kanal açalımda insanlarımıza doğru yanlışı gösterebilelim.
  • utkucum utkucum beni işten mi attiracaksin diye sözü kesilen çocuk.
  • kadın sunucunun korkudan böyle bir tepki verdiğini, başımıza iş gelmesin, işimizden olmayalım mantığıyla tatlı kızın sözünü kestiğine inanmak istediğim olay.
    ben de tarihe en az hügo olayı kadar geçtiğine eminim.
  • küçücük çocuğa bile tahammülleri yok hemen engelliyorlar. yazıklar olsun size cifeniz o kadar leş ki akbabalar bile yemeye tenezzül etmez. ülkenin en önemli sorunlarından biridir bu ve herkesi ilgilendiren bir konuda minik utku bile tepki gösteriyorsa bu gerçekten yanlıştır. derhal sonlandırılması gerekir, ama işin ucunda çook büyük rant olduğundan dolayı pek de kolay olmayacaktır. elinizi vicdanınıza koyun diyecem de sizde ne vicdan ne namus ne haysiyyet*var. dininiz imanınız para olmuş. sizi toprak bile kabul etmeyecek.
  • aklıma nazım hikmet'in şu dizeleri geldi.

dünyayı verelim çocuklara hiç değilse bir günlüğüne
    allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar
    oynasınlar türküler söyliyerek yıldızların arasında
    dünyayı çocuklara verelim
    kocaman bir elma gibi verelim sıcacık bir ekmek somunu gibi
    hiç değilse bir günlüğüne doysunlar
    bir günlük de olsa öğrensin dünya arkadaşlığı
    çocuklar dünyayı alacak elimizden
    ölümsüz ağaçlar dikecekler...
  • kendi ideolojilerinizi neden çocuğa aşılıyorsunuz demiş yazarlardan birisi.arkadaş kafayımı yediniz?ne ideolojisi?doğayı katletmeyin,durun demenin ne ideolojisi var açıklar mısınız?allah sizinde,zihniyetinizinde belasını versin.öyle bir konuma gelmişsiniz ki ağızlarına baktıklarınız siyaha beyaz dese ''tabi canım bu beyaz'' diyecek noktadasınız.çocuk haberleri izlemiş veya evinin içinde konuşulmuş,görmüş,ağaçların kesilmesine içerlemiş ve bunu dile getirmek istemiş,neyin ideolojisi kardeşim bu?doğru olanı savunsak bile önce hangi partiye oy verdiğimize mi bakacaksınız?yanlışı doğruyu hangi tarafta olduğumuz mu belirleyecek?allah sizi ıslah etsin.
181 entry daha
hesabın var mı? giriş yap