şükela:  tümü | bugün
 • trt podcast uygulaması . muzik çeşitleri,radyo tiyatrosu, türk sanat müziği, tasavvuf müzikleri ve bütün trt radyo programlarının arşivlerine ulaşıp dinleyebilirsiniz . google play uygulaması çıkmış,harika bir hizmet .
 • şu an beta aşamasında olan güzel uygulama. arka planda çalma özelliği de olan, benim gibi radyo tiyatrosu müdavimleri için bulunmaz nimet. moduna göre müzik listeleri de bulunan devlet spotifysi
 • ne kadar güzel bi uygulama,sunu indir,incele ara sira dinle,yeterli enletellektuel forma ulasirsin.
  radyo tiyatrolarinin yaninda,tablolarin hikayesi,unlu kisilerin hikayesi,film incelemeleri,alev alatli sohbetleri...cok hos seyler var.
  teşekkür ediyorum trt.elektrik faturasindaki paylarimi helal ettim şuan:)
 • başlığı açan arkadaştan allah razı olsun. spotify bunun çükünü yesin. sesli kitap ve radyo tiyatrosu arşivi efsane olan uygulama.
 • burada görüp indirdiğim uygulama. trtdeki muhteşem arşivi düşününce harika olacağını düşünüyorum.
  spotify bak işine koçum.
 • beta sürümünde olmasına rağmen oldukça güzel bir uygulamadır. klasik müziğe, türk halk müziğine doyduk sayesinde.
 • trt ye verdiğim vergiyi ikinci kez sorgulamadan helal olsun dediğim uygulamadır (birincisi de trt arşiv de hoş şu an yayında olan trt 2, belgesel müzik kanalları da iyi yapımlar yer almakta orası ayrı mesele).
  eskiden trtturku.net adında trt ile hiçbir bağı olmayan, sağda solda çıkan reklamlar ve arşivi uygun bir fiyata satan bir kişinin, trt türküyü kaydedip, türküleri kesip, adlandırıp yaptığı bir websitesi vardı. ciddi manada arşivi çok kaliteliydi. hani hiç duymadığım türküler, hiç duymadığım sesler mevcuttu (hoş bu sesleri trt türküde de duyabilirsiniz ama denk gelirse). sahibinin reklam gelirinin çok gelmemesi ve de sitenin yıllık masrafını karşılamadığı için (belki sitede trt isminin geçmesi de sebep olabilir) siteyi kapatmışlardı.
  daha sonra youtube premium a para vermemek için (hatta daha piyasada yokken) newpipe uygulaması ile şarkı dinlemeye başladım (hala da kullanırım). gayet de stabil bir program ama bunun da dezavantajı yeri geldiğinde yapmış olduğun playlistteki şarkıların çoğu çalınmıyor neden acaba diye araştırdığımda şarkı telif yediği için dinleyememekteydim.
  bu sebeple trt'nin bu uygulaması ilaç gibi geldi. şu ana kadar (yarım saattir) tek gözüme çarpan dezavantaj kütüphaneye şarkı değil, o albümde bulunan tüm şarkıların eklenmesi. o da düzeltilecektir illa yakında (ne de olsa beta sürüm).
  tebrikler trt gözüme girmeye devam ediyorsun
 • hayatta ilk defa trt payı'nın işe yaradığını gösteren uygulama.

  çok kullanışlı ve basit, arayüzü de oldukça başarılı.

  android için playstore indirme linki
 • android ve ios'a gelmiş. çocukluğu trt ile geçmiş herkesin bayılarak kullanacağı bir uygulama olmuş. arka planda çalışıyor. biraz menüleri karışık gibi geldi bana. istediğimi hemen bulamıyorum. öyle bile olsa, trt güzel işler yapıyor. emeği geçen herkese buradan çok teşekkür ediyorum. tavsiye olunur efendim.
 • çok başarılı bir uygulama olmuş emeği geçenlere teşekkürler ki henüz beta aşamasında. kullanımı rahat, arayüz göz yormuyor, listeler çok çeşitli ve oldukça doyurucu. umarım daha da gelişir ve yaygınlaşır.

  trt 2'nin programlarını, radyo tiyatrosu eserlerini ve sesli kitapları podcast olarak indirip dinleyebilmemiz de güzel.